Zasady będą banalnie proste. Każdego dnia będziemy ogłaszać konkurs w różnych miejscach/kanałach naszego serwisu. Oczywiście zdradzimy je Wam tuż przed startem, dostaniecie mejl z instrukcją, gdzie startuje kolejny konkurs (a także pojawi się chwilę później artykuł na stronie). Każdy z nich będzie trwał tylko 24h, a więc zwycięzców będziemy wyłaniać bardzo sprawnie (tuż przed ogłoszeniem kolejnego konkursu).

A co dokładnie jest do wygrania? Wydawnictwo Publicat naprawdę się postarało. Piękna twarda oprawa książki i dobrej jakości papier, 96 stron przyjemności.

R E K L A M A

https://www.instagram.com/p/BxiPuUXI6yY/

Stranger Things. Po drugiej stronie

Dowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Things dostępnego na Netflixie! Przeczytajcie komiks napisany przez znakomitą Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów, np. Doctor Who, Gwiezdne wojny) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. Doctor Who, Nosferatu, Gwiezdne Wojny).

Konkurs Stranger Things #1

IMG 3188
Stranger Things. Po drugiej stronie

Pytanie konkursowe #1

W pierwszej odsłonie konkursu wystarczy, że odpowiecie na poniższe pytanie:

„Stranger Things” rozgrywa się w latach 80. Jak mogłaby zmienić się ta historia i jej otoczenie, gdyby osadzono ją w dzisiejszych realiach?

Na Wasze odpowiedzi czekamy poniżej w komentarzach Disqus pod artykułem.
Macie czas do jutra 22.05.2019, do godziny 21:00

Liczymy na Wasze pomysłowe, kreatywne lub zabawne komentarze. Wybierzemy w redakcyjnym głosowaniu autora najlepszego komentarza. Do wygrania 1 egzemplarz komiksu Stranger Things. Po drugiej stronie. Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzach w chwilę po upływie terminu zgłoszeń.

kolejne dni, kolejne konkursy – jak wziąć udział?

Jeśli zapiszecie się do naszego bezspamowego niuslettera, to wyślemy Wam informację! Drugi konkurs już jutro, kilka minut po 21:00! Powodzenia!