Zapewne z niecierpliwością czekacie na premierę nowych Samsungów – nie musicie czekać długo. Wyciekła data premiery Samsunga Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Jedno ze źródeł podało datę premiery i rozpoczęcia sprzedaży.

To nie są pierwsze informacje, które wyciekły. Wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że przód telefonu nie zmienił się zbytnio w porównaniu z jego poprzednikiem, a przyszłe urządzenie wygląda bardzo podobnie do poprzednika – S20.

Samsung kpił z Apple, a prawdopodobnie w S21 też zabraknie ładowarki w pudełku

Samsung Galaxy S21 już w styczniu

Wiadomość została przekazana przez Jona Prossera, a to dość wiarygodne źródło. Telefony zostaną oficjalnie zaprezentowane 14 stycznia 2021 roku, a premiera będzie 29 stycznia.

Już wcześniej dochodziły nas słuchy, że Samsung przygotowuje się do wczesnej premiery. Wiedzieliśmy też, że firma rozpoczęła już częściową produkcję S21 Ultra półtora miesiąca wcześniej niż zwykle.

Samsung idzie w ślady Apple’a

Czy Samsung idzie w ślady Apple’a? Trudno powiedzieć, ale wiadomo również o przeciekach dotyczących braku słuchawek w pudełko z telefonem – co bardziej zagorzali fani nie będą zadowoleni. Warto pamiętać, że przecieki jeszcze nie zostały potwierdzone przez samego Samsunga.

Recenzja AX9500, czyli świetny oczyszczacz od Samsunga

Mamy też kolejną informację, która wyciekła – Samsung pamiętając, że klient modeli S to klient premium prawdopodobnie planuje dołączać słuchawki bezprzewodowe do zestawów przedsprzedażowych. Chodzi o słuchawki Galaxy Buds Beyond.

Prawdopodobnie wszystkie warianty Galaxy S21 będą napędzane przez Exynos 2100 lub Snapdragon 875 oraz wyposażone w 12 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.


Autorką artykułu jest Dominika Kłosińska.