Zapewne z niecierpliwością czekacie na premierę nowych Samsungów – nie musicie czekać długo. Wyciekła data premiery Samsunga Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Jedno ze źródeł podało datę premiery i rozpoczęcia sprzedaży.

To nie są pierwsze informacje, które wyciekły. Wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że przód telefonu nie zmienił się zbytnio w porównaniu z jego poprzednikiem, a przyszłe urządzenie wygląda bardzo podobnie do poprzednika – S20.

Samsung kpił z Apple, a prawdopodobnie w S21 też zabraknie ładowarki w pudełku

Samsung Galaxy S21 już w styczniu

Wiadomość została przekazana przez Jona Prossera, a to dość wiarygodne źródło. Telefony zostaną oficjalnie zaprezentowane 14 stycznia 2021 roku, a premiera będzie 29 stycznia.

R E K L A M A

Już wcześniej dochodziły nas słuchy, że Samsung przygotowuje się do wczesnej premiery. Wiedzieliśmy też, że firma rozpoczęła już częściową produkcję S21 Ultra półtora miesiąca wcześniej niż zwykle.

Samsung idzie w ślady Apple’a

Czy Samsung idzie w ślady Apple’a? Trudno powiedzieć, ale wiadomo również o przeciekach dotyczących braku słuchawek w pudełko z telefonem – co bardziej zagorzali fani nie będą zadowoleni. Warto pamiętać, że przecieki jeszcze nie zostały potwierdzone przez samego Samsunga.

Recenzja AX9500, czyli świetny oczyszczacz od Samsunga

Mamy też kolejną informację, która wyciekła – Samsung pamiętając, że klient modeli S to klient premium prawdopodobnie planuje dołączać słuchawki bezprzewodowe do zestawów przedsprzedażowych. Chodzi o słuchawki Galaxy Buds Beyond.

Prawdopodobnie wszystkie warianty Galaxy S21 będą napędzane przez Exynos 2100 lub Snapdragon 875 oraz wyposażone w 12 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.


Autorką artykułu jest Dominika Kłosińska.