DailyWeb w drużynie technologicznej u boku AntyWeb - w MAM Wyzwanie

MAM Wyzwanie – walczymy o Wasze nagrody u boku AntyWeb i reszty drużyny technologicznej

Opublikowano 27.11.2017 22:05 - Akcja Partnerska


MAM dla was dzisiaj zapowiedź czegoś, co będzie miało miejsce już niebawem. Już w grudniu weźmiemy udział w Wyzwaniu. Dailyweb.pl jest częścią drużyny technologicznej w MAM Wyzwanie.

O co właściwie chodzi z tym Wyzwaniem? Już spieszę z wyjaśnieniem. Całkiem niedawno na rynku zadebiutowała  platforma do opłacania rachunków – MAM. Twórcy platformy zaprosili nas do udziału w zorganizowanym przez siebie Wyzwaniu.

Trzy drużyny influencerów

Team technologiczny, finansowy, parentingowy/lifestyleowy staną w szranki, próbując w jak największym stopniu zrealizować miesięczny cel, w postaci zgromadzenia środków, które następnie każdy z uczestników będzie mógł przeznaczyć na opłacenie rachunków za media. Ta drużyna, której członkowie zrealizują swoje cele w największym stopniu zwycięży i wygra bardzo wartościowe nagrody, które trafią do czytelników każdego z członków teamu.

Jak działa MAM

Muszę Wam teraz przybliżyć zasadę działania platformy MAM, aby to nabrało więcej sensu. Jest to platforma do opłacania rachunków za podstawowe media, która dorzuca się do rachunków konsumentów środkami generowanymi przy okazji dokonywanych przez nich zwyczajnych zakupów. W naszym przypadku aktualnie zadeklarowaliśmy, że chcemy otrzymywać oferty z dwóch kategorii. „Elektronika i AGD” oraz „Hobby i rozrywka”. Pierwszej chyba nie trzeba tłumaczyć, natomiast w drugiej kryją się gadżety, książki itp. To, co nas (i Was) interesuje.

MAM dobiera dla nas oferty z różnych sklepów we wspomnianych kategoriach. Robimy zakupy korzystając z tych ofert, pewien procent wydanej kwoty wraca na konto, z którego możemy opłacić nasze rachunki – prąd, gaz, telefon, internet i telewizję.

Jamam.pl to produkt, z którym dotychczas się nie spotkałem. Przynajmniej na rynku polskim. Daje on nam możliwość oszczędzenia części z naszych pieniędzy i to w bardzo konkretnym celu – na rachunki za media. Wszystko, co wystarczy zrobić to zaplanować swój budżet w odpowiednich kategoriach  w danym miesiącu i skorzystać z proponowanych ofert dostępnych w MAM.

Wszystko wydaje się cukierkowe i niezbyt realne, jednak jak najbardziej jest prawdziwe. Aby to udowodnić, już w przyszły poniedziałek startujemy w Wyzwaniu z ramienia drużyny technologicznej. W naszym teamie znajduje się także blog Antyweb, Tabliczni oraz Jestem Geekiem.

kiedy

Przez cały grudzień będziemy używać platformy MAM robiąc tam zaplanowane zakupy i próbując zebrać jak najwięcej zwracanych złotówek (realizując tym samym nasze indywidualne cele w ramach rywalizacji), aby potem móc nimi opłacić część naszych rachunków.

To jednak nie wszystko.

Nagroda, którą możemy wygrać jest dla Was. I dlatego wraz z początkiem stycznia, kiedy nasze Wyzwanie dobiegnie już końca będziemy mieli dla was przygotowany razem z MAM konkurs. Do wygrania będzie coś naprawdę dużego

Zachęcam was do śledzenia naszej rywalizacji, ponieważ w jej trakcie będziemy dawać pewne podpowiedzi, które mogą okazać się pomocne podczas styczniowego konkursu.

A już teraz sami możecie korzystać z MAM na jamam.pl i dzielić się z nami swoimi wrażeniami i przemyśleniami.

Wieści z Rozładowani.pl