Pandemia ma się dobrze i pomimo zapowiedzi luzowania obostrzeń warto jeszcze zostać w domu. Będzie co robić, bo pogoda nie zapowiada się interesująco. Co więc robić? Oczywiście jako fan seriali nie mogę doradzić nic innego.

W Netflixie pojawiło się sporo nowości, na większe hity musimy poczekać do maja, ale nie zmienia to faktu, że platforma w ostatnich dniach wzbogaciła się o kolejne produkcje. Od razu odradzam polski „hit” Sexify… Oczywiście jeśli chcecie mieć swoje zdanie to zerknijcie, ale nie daję Wam szans na to, że wytrzymacie cały sezon.

Nowości na Netflix na majówkę

A jutro cały świat

Studentka prawa dołącza do grupy antyfaszystów i wkracza do świata niebezpieczeństw i przemocy, który zaczyna coraz bardziej ją pociągać.

Mitchellowie kontra maszyny

W rodzinnej wycieczce przeszkodził im… bunt maszyn. Teraz los ludzkości leży w rękach Mitchellów — najbardziej zakręconej rodziny świata.

Partacze: Sezon 2

Nieudolny magik wykonuje sztuczkę życia: doprowadza do zniknięcia poszukiwanego przestępcy w czasie policyjnego nalotu. Teraz musi za to zapłacić.

Niewinny

Emerytowany policjant i jego rodzina mieszkający w spokojnym miasteczku zostają wciągnięci w zagadkę kryminalną, przy okazji której wychodzą na jaw szokujące tajemnice.

Truposze nie umierają

Zmiany w przestrzeni kosmicznej sprawiają, że w sennym miasteczku Centerville umarli wstają z grobów, a lokalny komendant policji i jego zastępca mają pełne ręce roboty.

Przekręciarze

Po nieudanym przekręcie Clóvis wpada na swoją dawno niewidzianą przybraną siostrę, Lohane. Skoro obydwoje są w tarapatach, postanawiają pomóc sobie nawzajem.

Sexify

Aby stworzyć aplikację, która zrewolucjonizuje życie erotyczne i da im wygraną w konkursie, trzy przyjaciółki muszą najpierw nabrać nieco doświadczenia w tej dziedzinie.

Yasuke

Żyjący w spokoju przewoźnik, znany niegdyś jako czarny samuraj, znów staje do walki, gdy pod swoje skrzydła bierze dziewczynkę obdarzoną tajemniczymi mocami.

Co widać i słychać

Kiedy para porzuca Manhattan dla małego miasteczka, młoda kobieta odkrywa, że zarówno jej mąż, jak i nowy dom kryją mroczne sekrety.

Joker

Gotham City, rok 1981. Chory psychicznie, niespełniony zawodowo komik stawia się bandzie zbirów i odkrywa drzemiącą w nim złowieszczą siłę.

Alfa

Ostatnia epoka lodowcowa. Młody chłopak zaprzyjaźnia się z wilkiem i przemierza nieprzyjazne pustkowie, aby wrócić do swojego plemienia.


Posłuchaj nas!