Magiczne oczko czyli dwadzieścia jeden.

Magiczne oczko czyli dwadzieścia jeden.

Musisz się spieszyć!

Na dostarczenie do naszej siedziby tajnych informacji masz czas do niedzieli 21 czerwca, a konkretnie to do godziny 21:21. Powtarzam: do dwudziestego pierwszego do dwudziestej pierwszej dwadzieścia jeden. Wiesz że zadania przeznaczone dla agentów w teorii są proste? Dostarczyć informacje pod wskazany adres, fakt – często wrogowie lubią komplikować to zadanie, ale samo w sobie jest proste.

2

Z racji tego, iż bezpiecznie udało Ci się dotrzeć do wyznaczonego miejsca spotkania, w którym się znajdujemy czas abyś wyjawił nam tajemnice, które zostały Ci powierzone.

Mam nadzieję, że Cię nie śledzili, nie byłbyś chyba tak lekkomyślny aby dać się śledzić w tak ważnej dla nas kwestii.

No dobra, poniżej znajdziesz się pole do pozostawienia informacji. Przypomina ono moduł komentarzy Disquss, ale to tylko pozory. Wszystkie dane, które możesz tam zobaczyć są zmyślone, a komentarze to losowe odpowiedzi napisane przez skrypt.

Nie marnuj więcej czasu. Mogą przyjść w każdym momencie.

3

Wpisz w poniżej wszystko co wiesz o interesujących Cię tamatach. Omówimy je i odniesiemy się do nich w najbliższych audycjach nnnaszej podziemnej rozgłośni (podziemnej rozgłośni – WWWłaśnie Podcast) aby wszyscy się dowiedzieli, że nie są sami! Aby ciekawe i interesujące informacje rozprzestrzeniały się nieskrępowane! VIVA LA REVOLUTION! Szybko, pisz i uciekaj! Postawa osób, które pomimo zagrożenia dostarczą do nas najciekawsze tematy zostanie doceniona urządzeniami pozwalającymi przedłużyć żywotność baterii waszego szpiegowskiego sprzętu. Do usłyszenia!

Co robić?

  • dodaj komentarz poniżej ze swoją propozycją tematu, który powinniśmy poruszyć w trakcie podcastu
  • do wygrania 3 powerbanki TP-Link 10400mAh, wygrywają trzy najlepsze pomysły wybrane przez DailyWeb!
  • masz czas do 21.06.2015, do godziny 21:21
  • wyniki pojawią się w poniedziałek 22.06.2015
  • możesz dodać kilka komentarzy, jeśli pomysły się zdublują, pod uwagę będzie brany ten dodany szybciej.
  • HINT: pamiętaj, że liczymy głównie na Waszą kreatywność. Pomysły żartobliwe, niedorzeczne, ironiczne czy sarkastyczne są jak najbardziej brane pod uwagę, oczywiście nie pogardzimy tymi normalnymi!

Powodzenia!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.