MacBook Pro za nieco ponad 1700 zł? Spora wyprzedaż odnowionej wersji na Amazonie

Opublikowano 20.08.2019 10:36 Aktualizacja: 21.08.2019 14:10 -


Laptopy od Apple od zawsze cieszą się dużą popularnością. Cechuje ich jakość wykonania, ale przede wszystkim wydajność. Do tego oczywiście przyjazny i bezpieczny system operacyjny. Od zawsze minusem była jednak cena. Dlatego jak tylko pojawia się jakaś promocja, to warto z niej skorzystać.

Amazon przygotował odnowiony 13-calowy Apple MacBook Pro 2012. Cena jest dość zaskakująca, bo to zaledwie 369 funtów, co daje nam nieco ponad 1700 zł. Jest to dość znacząca obniżka, nawet biorąc pod uwagę starszy model.

Odnowiony MacBook Pro jest kompatybilny ze zbliżającą się nową wersją systemu MacOS Catalina. Pierwotna cena tego urządzenia to ponad 1000 funtów, zatem spadek jest ogromny.

Na nowe urządzenie otrzymamy 90 dni gwarancji dostawcy. Warto się pospieszyć, bo na magazynie zostało na tę chwilę tylko sześć sztuk laptopa. Jedynym problemem jest brak dostawy do Polski, ale to akurat kwestia drugorzędna. Z oferty mogą skorzystać na pewno osoby mieszkające na Wyspach bądź mający możliwość zamówienia towaru niekoniecznie do Polski.

macpro

W odnowiony MacBooku Pro 2012 otrzymamy dwurdzeniowy procesor Core i5, a także 4 GB pamięci RAM. Na takim sprzęcie bez problemu wykonamy podstawową obróbkę zdjęć, o pracach biurowych nie wspominając.

Urządzenie wyposażone jest w 500 GB pamięci wewnętrznej (dysk HDD). Znajdują się tam dwa porty USB 3, gniazdo kart SD, a także port Ethernet. Oczywiście jak to w tych modelach było, MacBook Pro 2012 posiada również złącze Thunderbolt.

Warto skorzystać z tej oferty. Pomimo tego, że to już 7-letni model, to cieszy się dość dobrymi opiniami i posłuży na pewno kilka lat. Szczególnie że będziemy mogli go zaktualizować do najnowszej wersji MacOS. W tej cenie ciężko będzie dostać urządzenie o podobnej jakości i wydajności. Laptop jest dostępny pod tym linkiem. Oferta jest ograniczona czasowo. Laptop jest odnowiony przez Amazon, zatem jeśli nie spełni naszych oczekiwań, możemy dokonać zwrotu w ciągu 90 dni od zakupu.

Wieści z Rozładowani.pl