Disney zaprezentował zwiastun pokazujący najnowszą produkcję studia Pixar zatytułowaną „Luca”. Premiera odbędzie się latem tego roku.

Animacja „Luca” studia Pixar opowie historię chłopca i jego przyjaciół, którzy trafiają na włoską riwierę. Film, według zapowiedzi reżysera Enrico Casarosy, będzie mocno zorientowany właśnie na przyjacielską relację między głównymi bohaterami.

https://www.youtube.com/watch?v=mwoQuIhEVJI

Życie na bajkowym włoskim wybrzeżu jest tylko pozornie łatwe i beztroskie. Luca i jego przyjaciel skrywają bowiem pewien sekret – chłopcy mogą zamieniać się w morskie potwory pochodzące z tajemniczego, podwodnego świata.

Głównemu bohaterowi w wersji amerykańskiej głosu użyczy Jacob Trembley. Młody aktor wystąpił m.in. w filmie „Cudowny chłopak”.

Film „Luca” ma mieć premierę w czerwcu 2021 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa platformą docelową dla produkcji jest serwis Disney Plus.

Disney na ten rok zapowiedział już kilka innych dużych produkcji. W tym roku na platformie Disney Plus (i miejmy nadzieję – również w kinach) możemy się spodziewać także animacji „Raya i ostatni smok” oraz filmu „Cruella”. Niedawno zaprezentowano także pierwszy zwiastun do wyczekiwanego serialu z uniwersum komiksowego Marvel – „The Falcon and the Winter Soldier”. Wszystkie wymienione tytuły mają pojawić się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Najpewniejszym sposobem, aby je obejrzeć będzie subskrypcja Disney Plus.

luca pixar poster 2021

 


Posłuchaj nas!