Premiera odbędzie się 14 listopada. Gra będzie dostępna na wyłączność w Epic Games Store. Jest to pierwsza tego typu polska gra, która otrzymuje na dzień dobry takie dobre miejsce na premierę. Wyłączność w Epic Games zwiastuje sukces.

Gra na dzień dobry trafi nie tylko na PC, ale również na PS4, Nintendo switch i Xbox One. Oficjalna zapowiedź pojawiła się podczas targów Gamescom. Pokazano wtedy nowe wideo, które zaprezentowano nam rozgrywkę w nietypowym symulatorze.

W grze wcielamy się w pszczółkę, dzięki niej ujrzymy świat, który wzorowany jest na nowojorskim Central Parku. Rodzimy się jako miodna pszczoła, a naszym domem jest jedno z parkowych drzew, gdzie razem z całą kolonią rozpoczynamy przygodę. Problem zaczyna się, kiedy najwięksi drapieżnicy, czyli ludzie, postanawiają wyciąć właśnie „nasze” drzewo”.

Przygodowa gra z elementami akcji, ale także edukacji – tak produkcję zachwala polskie studio VARSAV. Rozgrywka jest zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie kilku graczy. Otrzymamy proste tryby dla dziecka, a także te trudniejsze dla rodziców.

Sam jestem ciekawy tej pozycji i przebieram nogami, czekając na premierę. Dla przypomnienia – już 14 listopada 2019 na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

źródło: materiały prasowe VARSAV Games Studios