Lubisz Przyjaciół? Wpisz imię bohatera w Google i zobacz, co się wydarzy!

Lubisz Przyjaciół? Wpisz imię bohatera w Google i zobacz, co się wydarzy!

Opublikowano 20.09.2019 13:15 -


Tak, należę do fanatyków serialu Przyjaciele. Tak, po pojawieniu się znakomitej konkurencji, jaką jest niewątpliwie Teoria Wielkiego Podrywu, czuję, że zdradziłem serial wszech czasów. Mimo to dalej mam sentyment do bohaterów, mam swoich ulubionych i tych, za którymi nie przepadam. W tym roku obchodzimy 25-lecie serialu, a Google przygotowało coś specjalnego.

Ekipa programistów z Google przyzwyczaiła nas już do celebrowania różnych, także popkulturowych wydarzeń w znanym dla siebie stylu. Chodzi oczywiście o “Easter eggs”. Furorę robiła niespodzianka Google przy okazji premiery ostatniej części Avengersów. Wtedy po wpisaniu Thanos w wyszukiwarkę działy się rzeczy niewiarygodne. Pisałem o tym w jednym z tekstów.

Teraz wpisując imię i nazwisko któregoś z bohaterów Przyjaciół, otrzymamy związaną z postacią “atrakcję”. Przykładowo, jak wpiszemy “Phoebe Buffay” w Google, wyskoczy nam gitarka. Po kliknięciu instrumentu zadźwięczy nam znana z serialu piosenka o śmierdzącym kocie.

Ross Geller otrzymał oczywiście znaną kanapę, która nie chciała się zmieścić na schodach.

Monica Geller-Bing otrzymała oczywiście swój rekwizyt, czyli gąbkę do mycia. Pozostali bohaterowie również zostali uhonorowani.

  • Phoebe Buffay – piosenka Smelly Cat
  • Ross Geller – żart z kanapą
  • Joey Tribbiani – pizza przejmuje Twój ekran
  • Chandler Bing – pojawia się pisklę i kaczka
  • Rachel Green – fryzura The Rachel
  • Monica Geller – sprzątamy ekran

Przyjaciele to znany na całym świecie sitcom. Produkcja rozpoczęła się w 1994 roku, pierwszy odcinek pojawił się 22 września ’94, a ostatni wyemitowano w 2004. Postacie stały się kultowe, nie wszystkim aktorom udało się jednak odnieść sukces w kolejnych produkcjach. Nakręcono nawet spin-off Przyjaciół, “Joey”. Zakończono go jednak na dwóch sezonach.

źródło: Google

Wieści z Rozładowani.pl