Epic Games Store przyzwyczaił nas do darmowych głośnych hitów. Jednak co jakiś czas trzeba zrobić przerwę i zaoferować graczom coś mniejszego, jednak równie dobrego. Taką grą może być The Fall, który jest doceniany przez graczy na całym świecie.

Co tydzień Epic Games Store wrzuca do swojego sklepu darmową pozycję. Ostatnio było to Surviving Mars, czyli przygodówka, która idealnie wpisuje się w obecne czasy, kiedy staramy się o podbój Marsa.

The Fall za darmo w Epic Games Store

Doceniana przez krytyków fabuła, wciągające łamigłówki, pełna napięcia akcja. Wcielasz się w ARID, sztuczną inteligencją zainstalowaną w kombinezonie bojowym mark-7. Pilot w kombinezonie jest nieprzytomny. Musisz znaleźć sposób na uratowanie mu życia, postępując zgodnie z protokołem…

Aktywujesz się po lądowaniu awaryjnym na obcej planecie. Jesteś sztuczną inteligencją zainstalowaną w kombinezonie bojowym mark-7 i masz za zadanie chronić znajdującego się w nim pilota.

Eksploracja to postęp
Korzystaj z latarki, żeby oświetlić warte zbadania miejsca. Analizuj. Interpretuj. Poznaj otoczenie i sprawdź, czy jesteś w stanie wyjść ze swojego trudnego położenia.

Walka to przetrwanie
Nie tylko Ty tu jesteś. Broń się, inaczej zginiesz.

Czy przetrwasz upadek w The Fall?
Możliwe, że trzeba będzie złamać protokół.

Gra jest już dostępna do pobrania za darmo w Epic Games Store. Wystarczy posiadać konto w serwisie.