Za produkcję odpowiadają Álex Pina i Esther Martínez Lobato. Hiszpańskie seriale są ostatnio w Polsce bardzo popularne, dlatego nie dziwi wysokie zainteresowanie serialem Sky Rojo.

Sky Rojo – zapowiedź serialu

Trzy prostytutki — Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) — postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer). Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunta może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Serial powstawał w Madrycie i na Teneryfie. Producenci Sky Rojo potwierdzili powstanie dwóch ośmioodcinkowych sezonów. Serial jest produkowany przez Vancouver Media dla Netflix, a w jego międzynarodowej obsadzie występują Verónica Sánchez (The Pier13 Roses), Asier Etxeandia (Pain and GloryVelvet), Miguel Ángel Silvestre (VelvetSense8), argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito (Casi ÁngelesEsperanza Mía), kubańska aktorka Yany Prado (La doble vida de Estela CarrilloLa reina soy yo) oraz Enric Auquer (La línea invisiblePerfect Life).

Premiera serialu 19 marca 2021 na platformie Netflix.


Posłuchaj nas!