Lubię, Nie lubię... oto jest pytanie. Facebook wprowadza przycisk "Nie lubię"

Lubię, Nie lubię… oto jest pytanie. Facebook wprowadza przycisk “Nie lubię”

Opublikowano 16.09.2015 11:42 - 10


“Ludzie prosili o przycisk “Nie lubię” od wielu lat. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, ponieważ mogę potwierdzić, że pracujemy nad wprowadzeniem tej funkcji.” – przyznał Zuckerberg.

Prosili, prosili, aż uprosili… na jednym z ostatnich spotkań z rudym, jegomość oznajmił wszem i wobec, że są na świecie rzeczy, których sam nie lubi. Nie wiem jak Wy, ale czasem mam wrażenie, że mam więcej “Nie lubię” jak “Lubię”, a wracają do treści, Zuckerberg oznajmił, że na Facebooku pojawi się nowy przycisk, zgadnijcie jaki..

Zastanawiasz się po co? Że jeszcze tylko ocen zdjęć brakuje w skali od 1 do milion.. Facebook chce, żeby ludzie mogli wyrażać swoje emocje, co czują.. dżizas jak pięknie! Będzie można wyrazić negatywne emocje!

6

Ile razy widziałeś lajki pod postem/informacją o czyjejś śmierci?

3

Ile razy zastanawiałeś się nad lajkami pod zdjęciem wychudzonego psiaka?Aż w końcu temat na czasie, ile razy kminiłeś nad lajkami pod filmami rzekomo dot. islamizacji i zwierzęcych zachowań?!? SICK, dość! W końcu pod postem z imigrantem będę mógł przybić “Nie lubię”! O!

4

Kiedy przycisk pojawi się w serwisie? Tego nie wiadomo, możemy być jednak pewni, że fala hejtu zaleje świat, to pewne, hejt, hejt, hurra!

5

A wy co myślicie o nowej funkcjonalności?

Przeszukałem zasoby plików na Facebooku i znalazłem coś takiego, czyli wygląd, którego mogliśmy się spodziewać ;)

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl