Logo_DailyWeb_Final_last_v3.PSD

Logo_DailyWeb_Final_last_v3.PSD

Opublikowano 3.03.2016 21:01 - 5


Uwielbiam zapowiadać zmiany. Dlatego też ten wpis. Chciałem ogłosić wszem i wobec, że nasze logo ostatecznie zostało zatwierdzone, chociaż nie ukrywam, że cały proces wyglądał tak jak na załączonym gifie.

giphy-2

Przymiarek i pomysłów było wiele. Nie byłem jednak ciągle usatysfakcjonowany pojawiającymi się pomysłami. Dlatego obiecałem sobie, że właściwa i ostateczna produkcja wywoła efekt: to jest to, bierzemy! Znalazłem właściwego wykonawcę, którego prace rokowały znakomicie, ale po nastu próbach uświadomiłem sobie, że uzyskanie takiego efektu od razu, to mit.

To oczywiście wcale nie znaczy, że logo jest beznadziejne a ja pogodziłem się z jego kształtem, wręcz odwrotnie. Zmierzam tylko do dość oczywistego wniosku, że logo, to efekt wielu prób, kombinacji, doprecyzowania oczekiwań. Żmudna praca, złości wykonawcy i niezdecydowanie zlecającego. Chleb powszedni.

Wygląda na to, że jednak nam się udało. Niebawem ogłosimy jego nowy kształt, zamierzamy wraz z odświeżonym motywem, ale czy się uda, to tylko nasi projektanci wiedzą ;-) Będzie pompa, będzie konkurs, będzie się działo.

By nie pozostawiać jednak Waszych apetytów, bez solidnej porcji Sneak Peaków, oto wysokiej jakości materiał, przygotowany przez naszego cierpliwego grafika :-)

sneak-peak-hardcore

Wieści z Rozładowani.pl