Firma Logitech wprowadza do swojej oferty nowe słuchawki skierowane głównie do młodszych graczy: Logitech G435.

Logitech G435 są bardzo lekkie – ważą zaledwie 165 gramów. Zestaw, jak deklaruje na swojej stronie producent, jest na tyle wygodny, aby nosić go przez cały dzień. Konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem małych i średnich rozmiarów głowy. Logitech G435 wyposażono również w opcjonalny ogranicznik głośności.

Alice Pink 8

Połączenie bezprzewodowej technologii Lightspeed 2,4 GHz oraz Bluetooth daje swobodę połączenia z komputerem, konsolą PlayStation lub urządzeniem przenośnym. Słuchawki łączą się z innymi sprzętami poprzez adapter USB-A 2,4 GHz. Poprzez Bluetooth można połączyć się np. ze smartfonem czy tabletem, aby grać lub słuchać muzyki czy oglądać filmy.

R E K L A M A

All 2

Logitech G435 – wygodne, kolorowe słuchawki dla młodych graczy i graczek

Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm. Podwójne mikrofony kształtujące wiązkę przydadzą się szczególnie podczas rozgrywki online ze znajomymi. Mikrofony redukują również szumy z otoczenia, jednocześnie wzmacniając głos.

Alice Blue 4

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G435 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych:

  • czarno-neonowo-żółtej,
  • niebiesko-malinowej,
  • biało-liliowej.

Logitech ma nadzieję, że dzięki temu graczki i gracze będą mogli pokazać swój indywidualny styl i osobowość. G435 zawiera również takie detale, jak wskaźniki Braille’a na lewej i prawej słuchawce, aby ułatwić osobom z wadami wzroku zorientowanie się, która strona jest która.

logitech g435

Cena i dostępność Logitech G435

Logitech G435 Wireless Gaming Headset będzie dostępny już we wrześniu w sugerowanej cenie 349 zł.

 

To bardzo dobrze, że takie duże firmy jak Logitech zaczynają nareszcie dostrzegać rynek akcesoriów gamingowych dla osób w młodszym wieku lub też po prostu szukających czegoś nietuzinkowego. Nie ma sensu oszukiwać się, że nasze dzieci nie będą poświęcać czasu na grę online. Dlatego ważne jest, aby zadbać o komfort podczas tej aktywności. I dodatkowo być może jeszcze o nutkę ciekawego stylu 😉

Zobacz także: