Live Video w Instagram Stories dostępne globalnie dla wszystkich!

Live Video w Instagram Stories dostępne globalnie dla wszystkich!

Opublikowano 25.01.2017 9:13 -


Instagram już jakiś czas temu ogłosił wprowadzenie funkcji video na żywo w Stories. I to nie tylko za pośrednictwem połączonej z naszym profilem strony na Facebooku, jak było to do tej pory, ale bezpośrednio - z poziomu aplikacji. Nowa funkcja początkowo testowana była w Stanach Zjednoczonych, ale teraz pojawiła się informacja o udostępnieniu tej funkcji wszystkim użytkownikom.

Jak czytamy na blogu Instagrama:
Today we’re excited to share that live video on Instagram Stories — a new way to connect with your friends and followers right now — will be rolling out to our entire global community over the next week. From real-time makeup tutorials to live DJ sets, it’s been exciting to watch as the community shares new sides of their lives.

R E K L A M A

Jak transmitować na żywo?

Aby rozpocząć transmisję na żywo wystarczy zaktualizować zainstalowaną na naszym telefonie aplikację Instagram, wejść w Stories i wybrać opcję transmisji na żywo. Jeśli skończysz transmisję, zniknie ona z aplikacji.

live

Wyróżnione relacje na żywo będziesz mógł oglądać wprost z części "Odkrywaj" instagramowej aplikacji.

Walka trwa!

Jak widać, Instagram coraz mocniej walczy o pozycję lidera w aplikacjach z kategorii "znikających treści". Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Instagram pobił liczbą użytkowników Snapchata - mam jedynie wątpliwości co do metodologii tych statystyk. Jestem ciekaw, jak dalej będzie wyglądała walka pomiędzy Instagramem a Snapchatem. Pewne jest jedno - zmagania te wychodzą na dobre użytkownikom, którym dostarczane są coraz to nowsze funkcje.

A Wy? Chętniej korzystacie ze Snapchata czy Instagram Stories?

Zdjęcie pochodzi stąd.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację