Live Video w Instagram Stories dostępne globalnie dla wszystkich!

Live Video w Instagram Stories dostępne globalnie dla wszystkich!

Opublikowano 25.01.2017 9:13 -


Instagram już jakiś czas temu ogłosił wprowadzenie funkcji video na żywo w Stories. I to nie tylko za pośrednictwem połączonej z naszym profilem strony na Facebooku, jak było to do tej pory, ale bezpośrednio – z poziomu aplikacji. Nowa funkcja początkowo testowana była w Stanach Zjednoczonych, ale teraz pojawiła się informacja o udostępnieniu tej funkcji wszystkim użytkownikom.

Jak czytamy na blogu Instagrama:
Today we’re excited to share that live video on Instagram Stories — a new way to connect with your friends and followers right now — will be rolling out to our entire global community over the next week. From real-time makeup tutorials to live DJ sets, it’s been exciting to watch as the community shares new sides of their lives.

Jak transmitować na żywo?

Aby rozpocząć transmisję na żywo wystarczy zaktualizować zainstalowaną na naszym telefonie aplikację Instagram, wejść w Stories i wybrać opcję transmisji na żywo. Jeśli skończysz transmisję, zniknie ona z aplikacji.

Wyróżnione relacje na żywo będziesz mógł oglądać wprost z części “Odkrywaj” instagramowej aplikacji.

Walka trwa!

Jak widać, Instagram coraz mocniej walczy o pozycję lidera w aplikacjach z kategorii “znikających treści”. Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Instagram pobił liczbą użytkowników Snapchata – mam jedynie wątpliwości co do metodologii tych statystyk. Jestem ciekaw, jak dalej będzie wyglądała walka pomiędzy Instagramem a Snapchatem. Pewne jest jedno – zmagania te wychodzą na dobre użytkownikom, którym dostarczane są coraz to nowsze funkcje.

A Wy? Chętniej korzystacie ze Snapchata czy Instagram Stories?

Zdjęcie pochodzi stąd.

Wieści z Rozładowani.pl