Wszyscy skupili się na wyglądzie nowej konsoli od Sony, czyli PS5. Zapomniano jednak o tym, że pierwotnie wczoraj miały być zaprezentowane tylko gry na PS5. Sony zrobiło niespodziankę i pokazało konsolę. Gry oczywiście też, dlatego zrobiłem mały przegląd. Zobaczcie, jak będzie wyglądała rozrywka na nowej generacji konsoli Sony.

Sony pokazało kilka trailerów. W międzyczasie Rockstar zapowiedziało, że będzie zremasterowana wersja GTA V na konsole nowej generacji. Co prawda fani spodziewali się już szóstej części GTA wraz z nowymi konsolami, ale na GTA VI musimy poczekać nawet kilka lat.

Gran Turismo 7

Spider-Man: Miles Morales

Sackboy: A Big Adventure

Project Athia

Ghostwire Tokyo

Pragmata

Godfall

NBA 2K21

Oddworld: Soulstorm

Resident Evil 8: Village

Horizon Forbidden West

Demon’s Souls

Hitman 3

Ratchet & Clank: Rift Apart

LISTA GIER ZAPOWIEDZIANYCH NA PS5

GRY UBISOFT NA PLAYSTATION 5

Firma Ubistoft już pod koniec października 2019 ogłosiła, że tytuły, które mają mieć premierę w 2020 roku, będą grami na wiele platform. Wśród nich jest PS4, Xbox One i oczywiście PlayStation 5. Lista na tę chwilę wygląda następująco:

R E K L A M A
  • Watch Dogs Legion
  • Rainbow Six Quarantine
  • Gods and Monsters
  • 2 gry, które nie zostały jeszcze zapowiedziane

GRY ELECTRONIC ARTS NA PLAYSTATION 5

Również w październiku swoje gry zapowiedział wydawca Electronic Arts. Niestety tutaj lista jest okrojona, ale zapewne będzie rozwijana wraz z kolejnymi zapowiedziami nowych produkcji:

  • Battlefield 6
  • The Sims 5

GRY SQUARE ENIX NA PLAYSTATION 5

Square Enix już oficjalnie zaprezentowało gry, które pojawią się na nowych konsolach od Sony, jak i od Microsoftu. Będzie to oczywiście szykowana na ten rok mieszanka strzelanki i magii dla 1-3 graczy, czyli Outriders. Są także spore szanse na to, że kolejne części Final Fantasy (po remake’u FF 7), będą wydawane również na konsole nowej generacji.

GRY GEARBOX NA PLAYSTATION 5

Na tę chwilę Gearbox zaprezentował jedynie Godfall w wersji na PlayStation 5. Jest to gra akcji RPG.

GRY BETHESDA NA PLAYSTATION 5

Tutaj nie ma oficjalnej informacji, ale jest duże prawdopodobieństwo, że Starfield i The Elder Scrolls 6 pojawią się na PS5.


Posłuchaj nas!