Lista nowości Netflix na weekend

Opublikowano 22.05.2020 15:04 Aktualizacja: 13.06.2020 13:56 -


Piąteczek oznacza jedno - nowości w serwisach VOD w przeglądzie na DailyWeb! Nie inaczej jest i tym razem, a pogoda na weekend delikatnie mówiąc ma nie zbyt rozpieszczać.

Na Netflix pojawiło się sporo pozycji w ostatnim tygodniu, a dzisiaj kolejne. Jest zatem co oglądać, dlatego przejdźmy do przeglądu nowości na Netflix tuż przed weekendem.

Gołąbeczki

Zmęczona sobą para przypadkiem zostaje wplątana w morderstwo. Teraz musi szybko znaleźć prawdziwego zabójcę i udowodnić swoją niewinność.

Historia w pytaniach i odpowiedziach

Historie przełomów naukowych, ruchów społecznych i odkryć, które zmieniły świat, opowiedziane w przystępny sposób za pomocą infografik i archiwalnych materiałów.

Słodkie Magnolie

Wieloletnie przyjaciółki Maddie, Helen i Dana Sue z miasteczka Serenity na południu USA pomagają sobie w godzeniu związków, życia rodzinnego i pracy.

Patton Oswalt: I Love Everything

Pięćdziesiąte urodziny, nowa miłość, kupno domu, egzystencjalne rozważania… W swoim najnowszym stand-upie Patton Oswalt mierzy się z życiowymi dylematami.

Netflix - czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Bunt korposzczurów

Dziadek Omara zmusza go do podjęcia pracy w firmie technologicznej w Mexico City. Omar poznaje tam dziwaczną ekipę korposzczurów i… dorabia się kilku wrogów.

Ben Platt Live from Radio City Music Hall

Aktor i piosenkarz Ben Platt wykonuje — z pomocą całej orkiestry — piosenki z debiutanckiego albumu „Sing to Me Instead” oraz dowcipnie opowiada o swoim życiu i karierze.

Leśna rodzina: Każdy marzy o lataniu

Mały Ralph z wiewiórczej rodziny uwielbia się bawić, ale dzięki pewnemu ważnemu wydarzeniu będzie mógł poczuć się jak dorosły.

Blood & Water

Nastolatka z Cape Town postanawia udowodnić, że poznana na imprezie genialna pływaczka z prywatnego liceum jest jej porwaną przy narodzinach siostrą.

Wojna kwiatów

Dziesięć par florystów, rzeźbiarzy i projektantów ogrodów staje do przyjacielskiej walki na kwiaty. Kto stworzy największe i najciekawsze ogrodowe rzeźby?

Mujeres arriba

Trzy przyjaciółki — beztroska singielka, zaangażowana mama i zajęta perfekcjonistka — próbują urozmaicić swoje życie łóżkowe.

Warsaw by Night

Meandry miłości przedstawione w historiach czterech różnych kobiet, które pewnego wieczoru rzucają się w wir nocnego życia Warszawy.

źródło i opisy produkcji: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl