Lista nowości Netflix na weekend - zobacz, co obejrzeć

Opublikowano 5.06.2020 15:32 Aktualizacja: 13.06.2020 13:57 -


Czerwiec jest dość obfity w nowości na Netflix, dlatego staramy się na bieżąco informować o kolejnych aktualizacjach oferty giganta VOD. W bibliotece pojawiło się kilka interesujących pozycji.

Jeśli pogoda nie sprzyja, a planów na weekend brak, to zawsze pozostaje Netflix. Tam wskoczył właśnie finał "13 powodów" - wreszcie, a także inne seriale i filmy. Zobaczcie, co nowego na Netflix.

Nowości Netflix

Trzynaście powodów - sezon finałowy

Uczeń liceum, Clay Jensen, zostaje uwikłany w tragiczne tajemnice, których początkiem jest samobójcza śmierć przyjaciółki.

Ostatni skok w historii USA

Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.

Choked: Money Talks

Przytłoczona długami bezrobotnego męża i własnymi niezrealizowanymi marzeniami pracownica banku odkrywa w domu potężne źródło gotówki.

Zimna wojna

Historia trudnej miłości w czasach zimnej wojny w Europie. Dwoje kochanków nie może bez siebie żyć, ale polityka i osobiste demony uniemożliwiają im bycie razem.

Netflix - czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Ambitny gangster pnie się po szczeblach kariery w warszawskim półświatku i staje przed wielką szansą.

Hospital Playlist

Dla tej piątki lekarzy i ich pacjentów każdy dzień jest wyjątkowy. Ich życiem jest szpital, w którym nieustannie obserwują nieubłagany cykl życia i śmierci.

Czy mnie słyszysz?

Trzy przyjaciółki z biednej dzielnicy idą przez życie z humorem i nadzieją, próbując radzić sobie z dysfunkcyjnymi rodzinami i kiepsko wybranymi partnerami.

Venom

Dziennikarz, w którego ciało wstępuje kosmiczny symbiont zapewniający przerażające supermoce, walczy na śmierć i życie z szalonym naukowcem.

Mistrzowie dyktand

Dokument śledzi historie czterech pełnych nadziei uczestników ogólnokrajowego dyktanda, w którym od dziesięcioleci prym wiodą Amerykanie indyjskiego pochodzenia.

Wojownicze Żółwie Ninja

Gdy Shredder oplata Nowy Jork swoimi mackami, czterech niecodziennych bohaterów wychodzi ze służących im za dom kanałów, żeby oczyścić miasto ze złoczyńców.

Żona

W Sztokholmie wspierająca żona wspomina swoje życiowe wybory, kiedy jej zapatrzony w siebie mąż odbiera literacką Nagrodę Nobla.

Grease

John Travolta i Olivia Newton-John w musicalowym hicie wszech czasów. Niepokorny Tony — ku rozczarowaniu kumpli — zakochuje się w grzecznej dziewczynie.

Robot Trains

Utrzymanie porządku w świecie pociągów nie jest łatwym zadaniem. Jednak dla tych pięciu pociągów, które zmieniają się w roboty, każde wyzwanie to świetna przygoda.

Line of Duty

Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.

opisy: Netflix

Wieści z Rozładowani.pl