W naszym kraju Amazon Prime stale rośnie w siłę, a produkcje osiągają większe oglądalności niżeli jeszcze miało to miejsce rok, dwa lata temu. Zobaczcie zatem, co nowego w Amazon Prime.

Lista nowości Amazon Prime Video Polska

WORLD’S TOUGHEST RACE: ECO-CHALLENGE FIJI

Na Fidżi przybywa 66 zespołów, by wziąć udział w przygotowanym przez twórców programu Ryzykanci pierwszym rajdzie ekstremalnym na tak światową skalę. Bear Grylls prezentuje 11-dniową wyprawę sprawdzającą wytrzymałość uczestników. Weterani rajdów ścigają się, aby wygrać, ale większość ekip marzy o dotarciu do mety, by udowodnić sobie i innym, że potrafią wytrwać w Najtrudniejszym rajdzie świata.

CHEMICAL HEARTS

Kiedy beznadziejny romantyk, uczeń ostatniej klasy liceum (Austin Abrams) zakochuje się w tajemniczej, nowej koleżance z klasy (Lili Reinhart), razem wyruszają w niespodziewaną podróż, która uczy ich wiele o miłości, stracie i, co najważniejsze, o nich samych.

THE LAST NARC

W 1985 roku amerykański agent DEA, Enrique „Kiki” Camarena, został porwany, a następnie torturowany i zamordowany przez meksykańskich baronów narkotykowych. Trzydzieści pięć lat później dawni członkowie kartelu postanowili zdradzić szczegóły tego zajścia. Oto opowieść o Camarenie i kartelu narkotykowym, który zinfiltrował, a także o agencie, który ryzykował wszystkim, by odkryć prawdę.

BLACK GHOST

Czarny Duch śledzi życie byłego komandosa mieszkającego w mieście kontrolowanym przez przestępców. Przyjmując kontrakt od córki znanej pary, która została zabita, Czarny Duch wyrusza na poszukiwanie zabójców. Ale czy złamie obietnice znalezienia odpowiedzi?

CZARNE SŁOŃCE

W tym miejscu politycy, lokalne interesy, pieniądze i przestępcy toczą walkę o władzę. Kiedy tutejszy kapłan zostaje zamordowany, miasteczko pogrąża się w chaosie. Kino Europa zaprasza na premierę Czarnego słońca – kryminału o morderstwie, upadku, żądzach i najmroczniejszych motywach. Osadzony na Bałkanach lat 30.

THEATRE: A LOVE STORY

Nagata (Yamazaki) to scenarzysta i reżyser podupadającej trupy teatralnej. Pewnego dnia zakochuje się z wzajemnością w Saki (Matsuoka), młodej kobiecie, która przybyła do Tokio, by zostać aktorką. Zadowolona Saki dostrzega jego talent, lecz Nagata sądzi, że tylko jako spełniony dramaturg będzie mógł ją uszczęśliwić. Praca stwarza między nimi coraz większy dystans.

opisy: Amazon Prime Polska (pisownia oryginalna)


Posłuchaj nas!