W najnowszej aktualizacji oferty CDA Premium pojawiły się nowe produkcje, które przyciągają uwagę. Warto zaznaczyć, że pozycje, przy których znajdziemy znaczek potwierdzający oryginalność pochodzą z wiarygodnego źródła. Zobaczcie nowości w CDA Premium.

Dobry seks w miłym towarzystwie

Sfrustrowany monotonnym życiem seksualnym mężczyzna, wpada na kontrowersyjny pomysł aby… zamienić się partnerkami z przyjacielem. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a na jaw wychodzą tajemnice, o których czwórka bohaterów wolałaby jednak nie mówić.

R E K L A M A

Klątwa Audrey Earnshaw

Niewielka społeczność zostaje wystawiona na próbę, gdy kolejnych jej członków pochłania tajemnicza zaraza. Szybko okazuje się, że przyczyną choroby może być młoda i piękna dziewczyna, która nagle pojawiła się we wsi…

Nowe życie

Jean jest przywódcą sekty. Obiecuje jej członkom, że dostąpią oni drugiego życia, a gdy do domu wkraczają ich sobowtóry, wyznawcy zaczynają rozumieć, że obietnica zaczęła się spełniać.

Bezlitosny

Boss narkotykowy z koreańskiego półświatka odsiaduje wyrok w więzieniu. Tam zaprzyjaźnia się z młodym chłopakiem, z którym po wyjściu na wolność łączy siły, by opanować rynek narkotykowy w Seulu.

Mary Shelley

Nastoletnia Mary jest zdeterminowana, aby uwieść nietuzinkowego poetę. Para od razu znajduje wspólny język, a dziewczyny nie zniechęca nawet fakt, iż jej czarujący adorator ma już żonę i dziecko.

Gregoire

Czworo młodych ludzi próbuje stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych czynów, które wpłynęły na ich życia oraz życie ich rodzin i najbliższych…

Kozie uszy

Ekscentryczna, ale zabawna starsza kobieta, codziennie walczy, aby zapewnić wnukom szczęśliwe i dostatnie dzieciństwo.


Posłuchaj nas!