W najnowszej aktualizacji oferty CDA Premium pojawiły się nowe produkcje, które przyciągają uwagę. Warto zaznaczyć, że pozycje, przy których znajdziemy znaczek potwierdzający oryginalność pochodzą z wiarygodnego źródła. Zobaczcie nowości w CDA Premium.

Dobry seks w miłym towarzystwie

Sfrustrowany monotonnym życiem seksualnym mężczyzna, wpada na kontrowersyjny pomysł aby… zamienić się partnerkami z przyjacielem. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a na jaw wychodzą tajemnice, o których czwórka bohaterów wolałaby jednak nie mówić.

Klątwa Audrey Earnshaw

Niewielka społeczność zostaje wystawiona na próbę, gdy kolejnych jej członków pochłania tajemnicza zaraza. Szybko okazuje się, że przyczyną choroby może być młoda i piękna dziewczyna, która nagle pojawiła się we wsi…

Nowe życie

Jean jest przywódcą sekty. Obiecuje jej członkom, że dostąpią oni drugiego życia, a gdy do domu wkraczają ich sobowtóry, wyznawcy zaczynają rozumieć, że obietnica zaczęła się spełniać.

Bezlitosny

Boss narkotykowy z koreańskiego półświatka odsiaduje wyrok w więzieniu. Tam zaprzyjaźnia się z młodym chłopakiem, z którym po wyjściu na wolność łączy siły, by opanować rynek narkotykowy w Seulu.

Mary Shelley

Nastoletnia Mary jest zdeterminowana, aby uwieść nietuzinkowego poetę. Para od razu znajduje wspólny język, a dziewczyny nie zniechęca nawet fakt, iż jej czarujący adorator ma już żonę i dziecko.

Gregoire

Czworo młodych ludzi próbuje stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych czynów, które wpłynęły na ich życia oraz życie ich rodzin i najbliższych…

Kozie uszy

Ekscentryczna, ale zabawna starsza kobieta, codziennie walczy, aby zapewnić wnukom szczęśliwe i dostatnie dzieciństwo.