Lipcowe gratisy od Envato Market!

Opublikowano 1.07.2020 16:02 Aktualizacja: 1.07.2020 21:06 -


Platforma Envato Market, czyli skarbnica motywów i wtyczek dla WordPressa, zdjęć, plików graficznych, video oraz audio, co miesiąc udostępnia znikomą część swoich płatnych zasobów całkowicie za darmo. Poznajcie lipcowe gratisy od Envato Market!

Envato Market składa się z kilku tematycznych serwisów, w ramach których możemy kupić interesujące nas zasoby cyfrowe. Znajdziemy w nich motywy do WordPressa dostosowane do różnych branż i upodobań, a także wtyczki. Skorzystamy z bogatej bazy szablonów HTML dla stron. Zakupimy zdjęcia i grafiki oraz pliki video, które będziemy mogli wykorzystać przy tworzeniu własnych. Baza elementów, które znajdują się w Envato Market, niewątpliwie przyda się webdesignerom, a także agencjom kreatywnym.

Produkty cyfrowe za darmo

Wszystkie oferowane w ramach Envato Market produkty są płatne. Jednak co miesiąc kilka z nich jest udostępnianych całkowicie za darmo. W każdym miesiącu zaglądam na stronę i sprawdzam, co ciekawego mogę pobrać, nie ponosząc żadnych kosztów. Wiadomo, Janusz biznesu się odzywa :) Dzięki temu, udało mi się zdobyć kilka ciekawych podkładów muzycznych, które wykorzystałem jako tło do filmów. Były też grafiki i zdjęcia, które później wylądowały w tekstach publikowanych na blogu.

Lista darmowych produktów

W lipcu Envato Market udostępnia za darmo następujące produkty:

  1. Zdjęcie arbuza - Autor: Nick_Paschalis
  2. Video Inspiration do wykorzystania w filmach, trailerach - Autor: grkandesign
  3. Plik muzyczny z gatunku rocka - Autor: RocknStock
  4. Szablon strony AboutMe - Autor: mgscoder
  5. Model 3D liter o nazwie Wrath of the Titans - Autor: Dumanoglu
  6. Efekt do Photoshopa pozwalający na stworzenie komiksu - Autor: LrFlare-LRF
  7. Wtyczkę do wykorzystania przy WooCommerce - Live Product Editor for WooCommerce - Autor: XforWooCommerce

Jak zdobyć produkty za darmo?

Aby zdobyć powyższe gratisy, wystarczy zarejestrować konto w ramach platformy Envato Market. Po przejściu na kartę każdego z produktów, oprócz możliwości zakupu, zobaczycie przycisk “Download it for free!”. Pamiętajcie, że produkty cyfrowe udostępnione za darmo na Envato Market pozbawione są dostępu do ewentualnych aktualizacji oraz wsparcia.

Autorem artykułu jest Jarosław Konstantynowicz.

Wieści z Rozładowani.pl