Linkpress.pl Katalog wybranych stron

Linkpress.pl Katalog wybranych stron

Opublikowano 16.04.2010 9:13 -


Katalog stron

Pragnę się z wami podzielić moim najnowszym dzieckiem jeśli o katalogi stron chodzi. Mowa mianowicie o projekcie katalogu stron www.linkpress.pl

Bazuje on na skrypcie directorypress.net, który dość mocno został przeze mnie zmodyfikowany. Jakie są to zmiany? Głównie drobiazgi użytkowe. Chociażby weryfikacja pól przy rejestracji, inny sposób zarządzania kategoriami czy też integracja całej masy pluginów. Projekt jest narazie w wersji beta – natomiast jak tylko uda się wyjść z fazy beta testów, to prawdopodobnie udostępnie go do pobrania zupełnie za darmo. Będę oczywiście o tym informował.

Czym różni się ten katalog od wszystkich pozostałych? Zapytacie.
Tak na prawdę niczym. Założenie było dość proste, wartościowy katalog, wartościowych stron. Bez żadnego SPAMU, zapleczówki pozycjonerskiej. Ot dla użytkowników. Doszedłem do wniosku, że lepiej zainwestować więcej czasu w sensowny i porządny projekt niż w tym samym czasie postawic 10 spamów, które de facto po krótkim czasie złapią filtr lub wylecą z indeksu.

Jeśli chodzi o wpisy na linkpress.pl – w chwili obecnej wymagana jest rejestracja – ale tylko do czasu kiedy przygotuje CAPTCHA’e (czyli obrazek weryfikujący czy nie jesteś robotem ;) ) ale to podejrzewam przy najbliższej aktualizacji skryptu. W tym samym czasie dojdzie wymagalność dodania linku zwrotnego, więc zapraszam do dodawania wpisów, gdyż od początku maja br. taka wymagalność dojdzie.

Regulamin?
Najważniejsze punkty to:

  • spamowi dziękujemy, zero zapleczówek, stron o zarabianiu, hazardzie
  • unikalny opis (dodany sprawdzany jest w wyszukiwaniach googla, jeśli zostanie znaleziony identyczny – wpis od razu leci do kosza)
  • żadnych podstron/plików/domen trzeciego rzędu tylko domeny i subdomeny

Zapraszam do dodawania wpisów.

Wieści z Rozładowani.pl