Sony nie ukrywa, że to jest jedna z ostatnich wielkich pozycji, które pojawią się na konsolach obecnej generacji, czyli PS4. Z tej okazji firma przygotowała specjalne wydanie konsol, a także Dualshocków 4 i zestawów słuchawkowych z motywami The Last of Us 2. Jestem tylko ciekawy, czy ktoś się skusi na zakup PS4 Pro na kilka miesięcy przed premierą… PS5.

Premiera drugiej części gry już 19 czerwca 2020, zatem wakacje (jakby nie patrzeć) mogą rozpocząć się wspaniale. Nowy zwiastun wprowadza do fabuły The Last of Us 2 i zdradza trochę tajemnic.

Specjalna edycja PlayStation 4 Pro

 W skład wyjątkowej edycji konsoli PlayStation 4 Pro wejdą:

  • PlayStation 4 Pro o matowym wykończeniu z grawerem przedstawiającym tatuaż Ellie
  • Limitowana edycja bezprzewodowego Dualshock 4
  • Egzemplarz gry The Last of Us Part II
  • Kod na specjalną zawartość cyfrową

Limitowana edycja zestawu, będzie dostępna w cenie 1 849,99 PLN

ps4 tlou2

Specjalna edycja kontrolerów Dualshock 4 i zestawów słuchawkowych

 Oprócz zestawu z konsolą, do sprzedaży trafią również limitowane edycje słuchawek i kontrolerów bezprzewodowych. Dualshock 4 będzie miał matowe wykończenie w kolorze stalowej czerni oraz detale i logo PlayStation w kolorze białym. W dolnej części po prawej stronie pojawi się charakterystyczny tatuaż Ellie, a na panelu dotykowym widoczne będzie logo The Last of Us Part II. Limitowana edycja Dualshock 4 będzie dostępna w cenie 259,99 PLN.

Bezprzewodowe słuchawki w wersji Gold również będą posiadać matowe wykończenie w kolorze stalowej czerni i karmazynowe nauszniki. Oprócz tego, pojawi się również tatuaż Ellie w kształcie paproci i logo The Last of Us Part II. Gold headset będzie dostępny w cenie 379,99 PLN.

Sony PS5: pełna specyfikacja konsoli, jest moc!

THE LAST OF US PART II – INFORMACJE

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.


Posłuchaj nas!