Liderzy branż w wynikach wyszukiwania Google 2018 – zobacz raport SEO!

Liderzy branż w wynikach wyszukiwania Google 2018 – zobacz raport SEO!

Opublikowano 6.03.2019 11:57 Aktualizacja: 6.03.2019 13:59 -


Chciałbyś się dowiedzieć, kto w roku 2018 zdominował w swojej branży wyniki wyszukiwania? Jak każdego roku firma MAYKO przygotowała dokładny raport gotowy do pobrania za darmo.

Czym jest „Raport SEO 2018 – liderzy swoich branż”? Jego celem jest ustalenie liderów danych branż na podstawie ich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Raport został przygotowany przez agencję SEO/SEM – MAYKO.

Jak powstawał raport?

Do sporządzenia opracowania posłużyło narzędzie SEMSTORM. Pozwala ono śledzić oraz gromadzić dane na temat pozycji serwisów w wynikach wyszukiwania. Uwzględnione zostały dane z każdego miesiąca roku 2018 – przedstawione wyniki to średnia roczna wartość.

Oprócz tego w raporcie zostały zawarte takie dane jak:

  • średnia ilość słów kluczowych z każdego miesiąca 2018 roku, na które domena występowała w TOP 5O wyników naturalnych Google,
  • zmiana szacunkowego średniego ruchu w stosunku do roku poprzedniego,
  • pozycja danego serwisu w poprzednim roku.

W tej edycji znajdziemy także nowość – dane zgromadzone z narzędzia SURFER. W przypadku każdej branży zostały dodane wykresy przedstawiające, jak wiele domen linkuje do danych serwisów. Pozwala to ustalić konkurencyjność określonej branży pod względem linków przychodzących.

W raporcie znalazło się wiele znanych i uznanych marek. Niewątpliwie ciekawą częścią raportu są dlatego wypowiedzi przedstawicieli danych firm, a dokładnie:

To jednak nie wszystko – podsumowanie ubiegłego roku w SEO oraz prognozy na rok 2019 przygotowali uznani eksperci z branży. Przeczytamy dlatego wypowiedzi przygotowane przez:

Pobierz raport pod adresem: https://marketingwsieci.pl/raport-seo-2018-liderzy-swoich-branz/

Wieści z Rozładowani.pl