LiDAR, 4 aparaty i 64 MP - wyciekają dane na temat iPhona 13

Opublikowano 29.05.2020 8:00 -


Tak to już bywa ze sprzętem od Apple, że zanim pojawi się jeszcze najbliższy model, to pełno w sieci jest spekulacji na temat kolejnych generacji. Tak też jest w przypadku iPhona 12. Ten ma się pojawić na jesieni tego roku, a już mamy informacje na temat... iPhona 13.

Niektórzy twierdzą, że na temat iPhona 12 wiemy już niemalże wszystko i nie warto sobie zawracać głowy przeciekami na jego temat. Uwaga zaczyna się skupiać na przyszłorocznym modelu. Niedawno pisałem o tym, że iPhone 13 powinien być pozbawiony gniazd, a ładowanie ma odbywać się jedynie bezprzewodowo (podobnie jak transfer plików). Teraz czas na kolejne dane - w sieci jeden z leakerów (który od razu zaznaczył, że trzeba brać sporą poprawkę na te rewelacje) opublikował szkice tylnej obudowy iPhona 13, a także dane na temat optyki.

iPhone 13 - co według plotek powinno być w standardzie?

  • 64-megapikselowy obiektyw szerokokątny z 1x zoomem optycznym i 6x zoomem cyfrowym
  • 40-megapikselowy teleobiektyw z 3x-5x zoomem optycznym i 15-20x zoomem cyfrowym
  • 64-megapikselowy obiektyw 'anamorficzny' do przechwytywania wideo (2.1: 1)
  • 40-megapikselowy, ultra-szerokokątny obiektyw
  • LiDAR 4.0

IPHONE 13 TYLKO Z BEZPRZEWODOWYM ŁADOWANIEm?

Informacje o całkowitej rezygnacji z portów ładowania pojawiały, się z tego co pamiętam już przy iPhonie X. Ten pojawił się z gniazdem, jedenastki także. Dwunastka na pewno będzie miała gniazdo, a jak będzie z pechową trzynastką?

Plotek jest dość sporo, dlatego staramy się pisać tylko o tych, które wydają się wiarygodne. Informacje o łączu Lightning w iPhone 12 pojawiają się w wielu źródłach i wiele na to wskazuje, że takie właśnie gniazda otrzymamy podczas jesiennej premiery nowego iPhone’a.

źródło: Twitter  | MacRumors

Wieści z Rozładowani.pl