W skład kolekcji wejdą oczywiście spodnie, ale też kurtki, koszulki czy akcesoria. To wszystko ze względu na 25-lecie marki Pokémon, która wypada właśnie teraz – w 2021 roku.

Z okazji swoich 25 urodzin słynne stworki szykują jeszcze kilka innych współprac z innymi markami. Oprócz wspomnianej kolekcji przygotowanej z Levi’s, możemy się spodziewać też wspólnych działań m.in. z McDonald’s oraz produkującą popularne figurki kolekcjonerskie firmą Funko.

levis pokemon 25th anniversary collection lookbook 003levis pokemon 25th anniversary collection lookbook 004

Co ciekawe, biuro prasowe odpowiedzialne za komunikację marki Pokémon w styczniu poinformowało także, że z okazji 25-lecia planowana jest współpraca z piosenkarką Katy Perry. Szczegóły tego połączenia nie są jednak jeszcze znane. Więcej na ten temat mamy się dowiedzieć wkrótce.

Kolekcja Levi’s x Pokémon ma być dostępna w sklepie internetowym amerykańskiej marki od 15 lutego tego roku.

Warto dodać, że to nie pierwsza tego typu współpraca, jakiej podjęła się marka Levi’s. Niemal dokładnie rok temu – w marcu 2020 roku – zapowiedziano podobną kolekcję. Z tym, że jej bohaterem nie były wówczas Pokemony, a inna ikona lat 90-tych i japońskich gier – popularny Mario z gry Super Mario Bros. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.