Letnia wyprzedaż na PS Store! Nowe gry pojawiły się na liście

Letnia wyprzedaż na PS Store! Nowe gry pojawiły się na liście

Opublikowano 9.08.2019 10:22 -


Jak co roku, Sony ogłosiło kolejną wyprzedaż gier na PlayStation 4. Można spodziewać się wielu ciekawych tytułów, które w ostatnim czasie cieszyły się dużą popularnością. Wśród nich pojawiły się między innymi: najnowsza część "Call of Duty" czy "Mortal Kombat". Każdy maniak gier video będzie więc w stanie znaleźć wśród propozycji produkcje, które go zainteresują. Rabaty osiągają nawet 60%, także nie zwlekajcie, tylko sprawdźcie, co oferuje PS Store!

ps store

Szczegóły dotyczące wyprzedaży PS Store

Obniżka na PS Store gier dostępnych na konsolę PlayStation 4 trwa w najlepsze. Dopiero niedawno się rozpoczęła, a wczoraj już pierwszy tytuły, cieszące się dużym zainteresowaniem, zniknęły z listy. Mowa między innymi o takich grach jak: "Spider Man", "God of War" czy "Days Gone", dostępnych w promocji tylko do 8 sierpnia. Na szczęście wiele produkcji jest jeszcze dostępnych i kusi użytkowników konsoli.

Największe obniżki cen

Wśród kolejnej tury letnich wyprzedaży można znaleźć największe hity tegorocznych gier. Sony zadbał o to, aby gamerzy o różnych preferencjach zainteresowali się nowościami na PS Store. Jest to kolejne działanie ukazujące potęgę PlayStation i jego przewagę nad pozostałymi konsolami. Producent może sobie pozwolić na to, by w ofercie zaprezentować pozycje przecenione nawet powyżej połowy ceny. Najciekawsze zaprezentowane tytuły to:

- "Fifa 19" (80 zł)

- "Assasin’s Creed Odyssey" (145 zł)

- "Call of Duty: Black Ops 4" (209 zł)

- "Battlefield V" (115 zł)

- "Mortal Kombat 11" (209 zł)

- "Metro Exodus" (145 zł)

oraz wiele innych produkcji, które dostępne są w naprawdę korzystnych cenach.

ps store

Na ten dzień na pewno czekało wielu graczy, którzy nie mogli sobie wcześniej pozwolić na zakup topowych tegorocznych pozycji. Teraz jednak PS Store stoi przed nimi otworem. Jeśli więc jesteście prawdziwymi fanami gier na PS4, to musicie czym prędzej przejrzeć ofertę producenta. Mimo tego, że wyprzedaż kończy się dopiero 22 sierpnia, wiele pozycji może do tej pory zniknąć z listy. Szczegóły dostępne promocji znajdziecie tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]