Wakacje to jedna z lepszych okazji do zakupy gier na konsole w bardzo przystępnych cenach. Letnia Wyprzedaż w PlayStation Store od lat cieszy się olbrzymią popularnością, bo nie jest to typowa, weekendowa promka, tylko naprawdę konkretna obniżka cen i to w przypadku najgłośniejszych tytułów.

Ja już jestem po pierwszych zakupach (Spider-Man: Miles Morales i Demon’s Souls), ale oczywiście na jakieś tytuły zapewne jeszcze się skuszę. Przejrzałem ofertę Sony i wybrałem perełki, które powinny Was zainteresować. Oczywiście każdy ma swój gust, ale może wpadnie coś Wam w oko.

Letnia Wyprzedaż w PlayStation Store

DIRT 5 PS4 & PS5 – 86,70 zł

DIRT 5 to najambitniejsze dzieło w historii tej legendarnej serii wyścigów rajdowych firmy Codemasters. Dzięki nowym funkcjom i zapierającym dech w piersiach doznaniom DIRT 5 tworzy niepowtarzalny klimat, którego esencją są pasjonujące wyścigi, czysta ekspresja i niepowtarzalny styl. Pokaż klasę na ponad 70 trasach w 10 miejscach na całym świecie. Staw czoła zmiennej pogodzie oraz niebezpiecznym warunkom terenowym w różnych częściach świata, poczynając od jazdy po nowojorskim lodzie poprzez włoskie kamieniołomy, a kończąc na brazylijskich fawelach.

Demon’s Souls – 254,25 zł

PlayStation Studios i Bluepoint Games przedstawiają remake klasyku z PlayStation, Demon’s Souls. Stworzony całkowicie od początku i mistrzowsko wzbogacony, ten remake przedstawia okropieństwa mglistego, mrocznego świata fantasy, zupełnie nowemu pokoleniu graczy. Ci, którzy już mają za sobą jego próby i udręki, mogą jeszcze raz rzucić wyzwanie mrokowi w niesamowitej jakości graficznej i fantastycznej płynności.

Borderlands 3: Super Deluxe Edition PS4 & PS5 – 148,05 zł

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę, napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów – superkozaków, szukających skarbów w świecie Borderlands. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce.

Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona – 62,00 zł

„Dying Light: Enhanced Edition to najpełniej zrealizowana wizja gry osadzonej w postapokaliptycznym otwartym świecie opanowanym przez zombie. Teraz dostępna w rozszerzonej wersji, która wynosi rozgrywkę na całkiem nowy poziom.

Zawiera:

  • Dying Light – pełna wersja wielokrotnie nagradzanej gry.
  • Dying Light: The Following – ogromne rozszerzenie z nową kampanią, ogromną oryginalną mapą, a także modyfikowalnym pojazdem buggy.
  • Dying Light: Bozak Horde – tryb gry testujący umiejętności gracza, z własną poboczną historią.
  • Cuisine & Cargo DLC – dwie dodatkowe strefy kwarantanny.
  • Ultimate Survivor Bundle – ekskluzywne bronie i kostiumy.

KENTUCKY ROUTE ZERO: TV EDITION – 55,20 zł

KENTUCKY ROUTE ZERO: TV EDITION to magiczna realistyczna gra przygodowa o tajnej autostradzie biegnącej przez jaskinie pod Kentucky oraz tajemniczych ludzi, którzy nią podróżują. Wędruj autostradami Kentucky, spotykaj dziesiątki fascynujących postaci, ucz się tajnego języka nietoperzy i zaprzyjaźnij się przed ranem.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PS4 & PS5 – 186,75 zł

W najnowszej przygodzie rozgrywającej się w uniwersum Marvel’s Spider-Man nastoletni Miles Morales stara się przyzwyczaić do nowego otoczenia, jednocześnie idąc w ślady swojego mentora, Petera Parkera, i stawiając pierwsze kroki w roli Spider-Mana. Kiedy na życiu mieszkańców jego nowej dzielnicy kładzie się cieniem brutalna walka o władzę, młody bohater zdaje sobie sprawę, że z wielką mocą musi wiązać się też wielka odpowiedzialność. Aby ocalić Marvelowski Nowy Jork, Miles będzie musiał znaleźć swój własny sposób na bycie Spider-Manem.

Mortal Kombat 11 – Ostateczna edycja PS4 & PS5 – 124,50 zł

Oto ostateczna wersja MK11! Przejmij kontrolę nad obrońcami Ziemskiego Wymiaru, rozgrywając DWIE docenione przez krytyków i graczy, naginające czas kampanie fabularne, w których twoim celem będzie powstrzymanie Kroniki przed cofnięciem czasu i napisaniem historii na nowo. W toku walk o prawo do istnienia poddane próbom zostaną istniejące więzy przyjaźni i zawarte zostaną nowe sojusze. MK11 Ostateczna edycja zapewnia dostęp do wszystkich 37 postaci, wliczając w to Raina, Mileenę i Rambo.

Mass Effect™ Edycja legendarna – 233,92 zł

Tylko jeden człowiek może ocalić ludzkość przed największym zagrożeniem, z którym kiedykolwiek miała do czynienia. Doświadcz ponownie legendy komandora Sheparda w cenionej trylogii Mass Effect dzięki Edycji Legendarnej gry Mass Effect™. Obejmuje jednoosobową zawartość podstawową i ponad 40 DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, w tym promocyjne uzbrojenie, pancerze i pakiety, zremasterowane i zoptymalizowane do rozdzielczości Ultra HD 4K.

Oczywiście promocji jest cała masa, a jeśli chcecie je przejrzeć warto wskoczyć na oficjalną stronę PlayStation Store.