Co tydzień na Netflix pojawia sie nowy film oryginalny, a w całym 2021 roku ma być ich łącznie nawet 60. Oznacza to, że poza serialami również filmy mogą okazać się dużymi hitami. Co obejrzeć na Netflix w ten weekend?

Firefly Lane

Przyjaciółki Tully i Kate poznały się jako nastolatki i od zawsze stanowiły dla siebie wsparcie w trudnych chwilach. Teraz są po 40, a łącząca je więź wciąż jest silna.

Czarna plaża

Obiecujący prawnik przyjmuje zlecenie polegające na negocjacjach z porywaczem, z którym niegdyś łączyła go przyjaźń. Teraz musi zagłębić się we własną przeszłość.

Skandal. Ewenement Molesty

Film dokumentalny o legendarnej warszawskiej grupie hiphopowej Molesta. Twórcy zawarli w nim wywiady z największymi gwiazdami polskiego rapu.

Twoje ciało, twoja walka

Grupa kobiet, które próbują odzyskać kontrolę nad swoim ciałem i życiem, bada związek między ruchem a emocjami, biorąc udział w programie tańca na rurze.

Little Big Women

Pogrążona w żalu rodzina próbuje sobie poradzić ze śmiercią dawno niewidzianego ojca i konsekwencjami życia, jakie prowadził w czasie swojej nieobecności.

Malcolm i Marie

Po premierze filmowiec wraca z dziewczyną do domu w doskonałym nastroju. Jednak wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, gdy na jaw wychodzą rewelacje o ich związku.

Niewidzialne miasto

Mężczyzna, który przeżył tragedię rodzinną, odkrywa żyjące wśród ludzi mityczne istoty. Wkrótce stwierdza, że wiedzą one coś o jego tajemniczej przeszłości.

Ostatni Paradiso

Włochy, lata 50. XX w. Namiętny pięknoduch marzy o miłości, sprawiedliwości i lepszym życiu, ale wszystkiemu zagraża zakazany romans. Na podstawie prawdziwych wydarzeń.


Posłuchaj nas!