Jeśli tak będzie wyglądał Wasz weekend, to na pewno znajdziecie coś ciekawego do obejrzenia. Seriale i filmy pojawiają się codziennie. Tych drugich w 2021 roku będzie kilkadziesiąt. Jeśli nie widzieliście listy to zobaczcie, jakie filmy na Netflix w 2021 roku będą miały swoją premierę. A teraz zapraszam na przegląd weekendowych nowości.

Nowości na weekend: Netflix seriale i filmy

Jezioro marzeń

Dawson, Joey, Pacey i Jen tworzą zgraną paczkę licealistów doświadczających cieni i blasków nastoletniego życia pełnego marzeń, pragnień oraz małych i wielkich dramatów.

W strefie wojny

W niedalekiej przyszłości pilot dronów udaje się do strefy wojny u boku ściśle tajnego żołnierza-androida. Razem mają powstrzymać atak nuklearny.

Co zrobiłaby Sophia Loren?

Uroczy, krótki film dokumentalny o kochającej kino starszej Amerykance włoskiego pochodzenia czerpiącej inspirację z życia swojej ulubionej aktorki, Sophii Loren.

Imperium przepychu

Program reality TV, w którym bajecznie bogaci Azjaci i Amerykanie azjatyckiego pochodzenia imprezują w Los Angeles, pławią się w luksusie i… przeżywają trudne chwile.

Dwóch ojców

Pod nieobecność mamy nastolatka ucieka z będącej jej domem komuny hipisów i udaje się na poszukiwania ojca, które na zawsze odmienią jej życie.

Kuroko’s Basketball

https://www.youtube.com/watch?v=nb7e5_4CGag&ab_channel=D0SKA

Drogi pięciu gimnazjalnych mistrzów koszykówki rozdzieliły się w liceum. Teraz, gdy Tetsuya Kuroko i liceum Seirin grają o zwycięstwo, mogą znów się zejść.

Rodzina Treflików

Rozśpiewane i roztańczone rodzeństwo przeżywa rozmaite przygody w odległych i tajemniczych krainach, co pomaga im zrozumieć otaczający ich świat.

Tribhanga

Gdy jej matka zapada w śpiączkę, niezależna Anu rozmyśla nad ich skomplikowaną relacją i próbuje poradzić sobie z poczuciem żalu i rozgoryczenia.

Panny z dobrych domów

Bogate nastolatki Lily i Amanda odnawiają przyjaźń i odkrywają, że łączy je nienawiść do podłego ojczyma Lily. Tak rodzi się zabójczy plan.