Prace nad serialową adaptacją hitowej serii „The Last of Us” dla HBO idą pełną parą. Możemy już zobaczyć pierwszy kadr z produkcji, na którym widzimy bohaterów Ellie i Joela.

Z okazji dnia gry „The Last of Us” twórcy podzielili się z fanami pierwszym ujęciem z serialu, który będzie adaptacją hitu z PlayStation. W produkcji HBO wystąpią Pedro Pascal i Bella Ramsey.

To już pewne – prace nad serialową wersją „The Last of Us” idą pełną parą. W roli Joela zobaczymy Pedro Pascala, który może być Wam znany m.in. z „Gry o Tron” czy „Narcos”. W postać Ellie wcieli się z kolei inna aktorka słynna z „Gry o Tron” – młoda Bella Ramsey. Serial produkuje HBO.

Nowe informacje na temat serialu zostały ujawnione z okazji „The Last of Us Day”. Pierwsze ujęcie z produkcji udostępnili twórcy gry na swoich profilach w portalach społecznościowych. „Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ich na planie w pełnych kostiumach, powiedziałem: cholera, to Joel i Ellie!” – napisał na Twitterze Neil Druckmann, jeden z twórców gry. Brzmi to jak naprawdę niezła rekomendacja, przynajmniej od strony realizacyjnej.

Nadrabiam konsolowe zaległości. The Last of Us – pozycja wyjątkowa i obowiązkowa zarazem

The Last of Us HBO – pierwsze zdjęcie z planu!

Na pierwszym ujęciu z serialu „The Last of Us” HBO widzimy Joela i Ellie stojących tyłem do kamery. Obie postaci mają na sobie stroje bliźniacze do tych, które widzieliśmy w pierwszej części gry. Bohaterowie znajdują się przed wzgórzem pokrytym łąką, na szczycie którego znajduje się rozbity samolot.

the last of us hbo

Niestety, na ten moment to w zasadzie tyle z nowych informacji na temat serialu „The Last of Us” od HBO. Póki co wiemy tylko, że za produkcję odpowiadają Neil Druckmann z Naughty Dog, Craig Mazin, twórca świetnego serialu „Czarnobyl” dla HBO oraz inne osoby powiązane z Sony, PlayStation i Naughty Dog.

Data premiery „The Last of Us” na HBO nie jest jeszcze znana. Jednak po pierwszym ujęciu i wstępnych reakcjach można uznać, że chyba warto będzie czekać na tę adaptację.

To koniec HBO GO w Polsce! HBO Max zastąpi platformę w 2022 roku