Kurs C++ aplikacje w Visual Studio

Opublikowano 28.10.2020 16:06 Aktualizacja: 28.10.2020 16:51 -


Każdy programista powinien poszerzać swoje horyzonty oraz uczyć się nowych języków programowania. Język C++ jest jednym z takich, które zakorzeniły się już od dawna na światowym rynku. Każdy programista powinien również bez problemu posługiwać się rozbudowanym środowiskiem programistycznym (IDE). Królem na rynku jest Visual Studio, którego najczęściej używają właśnie programiści języka C++. Sprawdź, jak w praktyczny sposób nauczyć się obsługi środowiska jakim jest Visual Studio i pisania w nim aplikacji używając do tego języka C++.

Do czego służy język C++ oraz Visual Studio?

C++ jest potężnym narzędziem w rękach każdego programisty. To właśnie za jego pomocą tworzone są rozbudowane gry i programy, z którymi mamy do czynienia każdego dnia. Sam język jest odpowiedni dla początkujących. Wiedza na jego temat i umiejętność jego stosowania przyda się każdemu programiście. Bez kursu C++ jego nauka może być trudna.

Visual Studio natomiast jest środowiskiem programistycznym, w którym będziemy tworzyć swoje projekty. Jest rozbudowany, przez co jego znajomość i swobodne poruszanie w się nim będzie z pewnością atutem. Wielu programistów języka C++ w swojej codziennej pracy używa właśnie tego środowiska ze względu na mnogość funkcji jak i jego przejrzystość.

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Szukając odpowiedniego kursu chcesz rozwijać swoje umiejętności posługiwania się językiem C++ oraz poznać IDE jakim jest Visual Studio. Wybierając ten kurs rozwiniesz podstawową wiedzę o języku C++, jak i również zdobędziesz odpowiednią wiedzę o samym programie.

Dzięki niemu dowiesz się w jaki sposób stworzyć zaawansowane aplikacje okienkowe oraz poznasz bogaty wachlarz technik, które przydadzą się w pracy każdemu programiście. Po ukończeniu kursu, będziesz swobodnie poruszał się w programie Visual Studio, co znacznie ułatwi Ci późniejszą w nim pracę. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie stworzyć od początku do końca swoją funkcjonalną aplikacje. Bez problemu będziesz w stanie pisać programy w IDE jakim jest właśnie Visual Studio.

Co wchodzi w skład kursu?

Otrzymasz kurs oparty na wersji programu Visual Studio 2013. Składa się on z prawie 60 filmów, o długości łącznie 10 godzin. Do każdego przykładu autor przygotował odpowiedni kod źródłowy dzięki, któremu w razie problemów, będziesz mógł w łatwy sposób się odnaleźć i poprawić dzięki niemu swój własny kod. Kupując ten kurs otrzymasz do niego dożywotni dostęp o każdej porze, niezależnie od tego czy chcesz z niego korzystać na komputerze, czy urządzeniu mobilnym.

arkanoid gra cpp

Dowiesz się najważniejszych informacji o budowie środowiska Visual Studio, konsoli jak i również otrzymasz podstawową wiedzę o pracy z bazami danych, w oparciu o system jakim jest MySQL. Autor kursu przygotował w nim oprócz materiału szkoleniowego, również 3 rozbudowane projekty takie jak: gra w „kółko i krzyżyk”, kalkulator wielofunkcyjny, czy gra typu „Arkanoid”. Dzięki nim zdobędziesz odpowiednią wiedzę w praktyce, dzięki której sam będziesz mógł tworzyć swoje własne rozbudowane projekty.

 Zobacz Kurs

Wieści z Rozładowani.pl