Do czego służy język C++ oraz Visual Studio?

C++ jest potężnym narzędziem w rękach każdego programisty. To właśnie za jego pomocą tworzone są rozbudowane gry i programy, z którymi mamy do czynienia każdego dnia. Sam język jest odpowiedni dla początkujących. Wiedza na jego temat i umiejętność jego stosowania przyda się każdemu programiście. Bez kursu C++ jego nauka może być trudna.

Visual Studio natomiast jest środowiskiem programistycznym, w którym będziemy tworzyć swoje projekty. Jest rozbudowany, przez co jego znajomość i swobodne poruszanie w się nim będzie z pewnością atutem. Wielu programistów języka C++ w swojej codziennej pracy używa właśnie tego środowiska ze względu na mnogość funkcji jak i jego przejrzystość.

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Szukając odpowiedniego kursu chcesz rozwijać swoje umiejętności posługiwania się językiem C++ oraz poznać IDE jakim jest Visual Studio. Wybierając ten kurs rozwiniesz podstawową wiedzę o języku C++, jak i również zdobędziesz odpowiednią wiedzę o samym programie.

Dzięki niemu dowiesz się w jaki sposób stworzyć zaawansowane aplikacje okienkowe oraz poznasz bogaty wachlarz technik, które przydadzą się w pracy każdemu programiście. Po ukończeniu kursu, będziesz swobodnie poruszał się w programie Visual Studio, co znacznie ułatwi Ci późniejszą w nim pracę. Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie stworzyć od początku do końca swoją funkcjonalną aplikacje. Bez problemu będziesz w stanie pisać programy w IDE jakim jest właśnie Visual Studio.

Co wchodzi w skład kursu?

Otrzymasz kurs oparty na wersji programu Visual Studio 2013. Składa się on z prawie 60 filmów, o długości łącznie 10 godzin. Do każdego przykładu autor przygotował odpowiedni kod źródłowy dzięki, któremu w razie problemów, będziesz mógł w łatwy sposób się odnaleźć i poprawić dzięki niemu swój własny kod. Kupując ten kurs otrzymasz do niego dożywotni dostęp o każdej porze, niezależnie od tego czy chcesz z niego korzystać na komputerze, czy urządzeniu mobilnym.

Dowiesz się najważniejszych informacji o budowie środowiska Visual Studio, konsoli jak i również otrzymasz podstawową wiedzę o pracy z bazami danych, w oparciu o system jakim jest MySQL. Autor kursu przygotował w nim oprócz materiału szkoleniowego, również 3 rozbudowane projekty takie jak: gra w „kółko i krzyżyk”, kalkulator wielofunkcyjny, czy gra typu „Arkanoid”. Dzięki nim zdobędziesz odpowiednią wiedzę w praktyce, dzięki której sam będziesz mógł tworzyć swoje własne rozbudowane projekty.

Zobacz Kurs