Kurs Angular 2 od podstaw już w sieci!
Kurs Angular 2 od podstaw już w sieci!

Opublikowano 3 lata temu - 5


Wiecie jaki jest najbardziej rozchwytywany zawód w branży IT? Moimi oczami to zdecydowanie Frontendowiec. Z jednej strony słyszę od znajomych rekruterów rozpaczliwe prośby czy masz jakiegoś frontendowca do polecenia? Z drugiej strony słyszę o akcjach, kiedy znajoma twarz (frontendowiec) mówi mi, że kiedy rzucił pracę z końcem roku, to przez pierwszy tydzień bezrobocia miał 3 rozmowy kwalifikacyjne w trybie pilnym. Stawki (przynajmniej te trójmiejskie) także wyglądają cholernie interesująco. Przez moment sam pomyślałem nad rzuceniem projektów i zajęciem się temat, ale chyba już za stary jestem i zresztą nigdy nie przepadałem za np. CSSami ;-)

Zrzut ekranu 2016-01-26 o 10.47.03

Jeśli jednak Wy nie macie do końca pomysłu jakie konkretnie skille rozbudować, to mam dla Was dobra informację. Nasz partner Strefa Kursów, przygotował kurs do Angular 2, czyli absolutnego must have każdego frontendowca. Jak zapewniają twórcy kursu, jedyne co będziesz potrzebował to dobrą znajomość HTML i podstawową JavaScript. W ramach samego kursu otrzymujesz 40 praktycznych lekcji video, z lektorem który poprowadzi Cię za rękę od samego początku, do samego końca, zwiększając poziom trudności.

Kurs zawiera ponad 40 filmów instruktażowych z komentarzem lektora, który wyjaśni szczegółowo każde istotne zagadnienie. Podczas oglądania materiałów wideo możesz równocześnie ćwiczyć powtarzając każdą czynność i dzięki temu utrwalasz swoją wiedzę. To szkolenie to kompleksowa dawka wiedzy, która specjalnie została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić twój czas poświęcony na naukę.

To co najważniejsze w przypadku kursu, to że jego cena w zasadzie jest dość symboliczna, a przynajmniej w zasięgu ręki. Za cały materiał przyjdzie zapłacić 59zł. Jak tylko któryś z blogerów odważy się na podjęcie wyzwania z Angularem, to z pewnością przygotujemy dla was osobną recenzje i test kursu. Tymczasem odsyłamy do większej ilości szczegółów i gorrrrąco polecamy! Dodaliśmy także naszego refa, ale nie będzie przeszkadzał ;-)

Zobacz Kurs