Sony wprowadza do oferty limitowaną wersję swoich słuchawek.

Nie od dzisiaj wiadomo, że seria słuchawek Sony 1000 jest jedna z najlepszych, jaka jest dostępna. Na łamach DailyWeb niejednokrotnie wychwalaliśmy modele z tej serii, czy to XM3 czy XM4. I to właśnie te najnowsze doczekały się specjalnej, limitowanej wersji Silent White.

Słuchawki przyozdobione są złotymi detalami: mikrofony i logo Sony. Z  informacji przekazanych przez producenta wynika, że ta edycja dostępna będzie jedynie w salonach Sony Centre, a zamówienia w przedsprzedaży można składać od dzisiaj, 20 kwietnia.

R E K L A M A

Sony WH-1000XM4 w limitowanej wersji „Silent White”

  • Nowa odmiana kolorystyczna „Silent White” symbolizująca ciszę i spokój zapewniane przez słuchawki z systemem redukcji hałasu
  • Wszystkie zalety słuchawek WH-1000XM4 połączone ze stylistyką „Silent White”
  • Wiodąca na rynku technologia redukcji hałasu

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty słuchawek WH-1000XM4 w nowej, limitowanej wersji „Silent White”. Są one wyposażone w tę samą wiodącą na rynku technologię redukcji hałasu, co inne warianty kolorystyczne tego popularnego modelu. Premiera nowej wersji zbiega się w czasie z 75. rocznicą powstania Sony, przypadającą w maju 2021 r.

Nowa, biała wersja wyraża koncepcję ciszy i spokoju. Od maja 2021 r. do dystrybucji w Europie trafi ograniczona liczba słuchawek WH-1000XM4 w wersji „Silent White”.

Słuchawki WH-1000XM4 „Silent White” mają perłowy połysk, tworzący wrażenie głębi i posmak luksusu. W porównaniu ze standardowymi wersjami, czarną i srebrną, słuchawki WH-1000XM4 „Silent White” pokryte są dodatkową warstwą lakieru, co zapewnia zachowanie wysokiej jakości bieli i jeszcze większą odporność na powstawanie plam. Taki sam kolor mają akcesoria do słuchawek: etui i przewody.

Tylko muzyka. Nic więcej

Najnowsza, biała wersja wzornicza łączy wszystkie technologie niezwykle popularnych słuchawek WH-1000XM4 z nową, stylową kolorystyką, pozwalając jeszcze ściślej powiązać słuchanie z własnymi upodobaniami.

W nowych słuchawkach WH-1000XM4 „Silent White”, tak jak i wersjach czarnej i srebrnej, zastosowano najbardziej zaawansowany system redukcji hałasu firmy Sony, tłumiący dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości. Na system ten składa się kilka elementów: procesor redukcji hałasu QN1 HD, technologia dwóch czujników hałasu z nowym algorytmem oraz platforma Bluetooth audio System on Chip, która w czasie rzeczywistym dostosowuje się do hałasu, muzyki i warunków akustycznych. Oparty na technologii Edge-AI system DSEE Extreme dokładniej rekonstruuje dźwięki tracone podczas kompresji cyfrowej. Analizując muzykę w czasie rzeczywistym, zapewnia słuchaczowi bogatsze, pełniejsze wrażenia.

Komfortowe słuchanie z wolnymi rękami

Słuchawki WH-1000XM4 „Silent White” mają szereg inteligentnych technologii zwiększających wygodę użycia i uwalniających ręce. Za przykład może posłużyć funkcja Speak-to-Chat, automatycznie wstrzymująca odtwarzanie muzyki, gdy użytkownik zaczyna mówić. Z kolei funkcja adaptacyjnego odtwarzania wykorzystuje czujnik zbliżeniowy i dwa czujniki przyspieszenia do wykrywania, czy słuchawki są w użyciu. Kolejna inteligentna funkcja to Adaptive Sound Control. Wykrywa ona, gdzie przebywa i co robi użytkownik, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając idealne warunki słuchania.

Pełen komfort przy całodniowym noszeniu

Nowa wersja „Silent White” wygląda równie finezyjnie jak pozostałe słuchawki WH-1000XM4 i tak jak one ma wyjątkowo wygodną i lekką konstrukcję, stworzoną dla osób stale przemieszczających się z miejsca na miejsce. Miękkie nauszniki równomiernie rozkładają nacisk, a większa powierzchnia styku z nausznikiem poprawia stabilność.

Słuchawki WH-1000XM4 pozwalają na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth w trybie Multipoint. Całości dopełnia zgodność z technologią NFC, akumulator na 30 godzin słuchania i optymalizacja do współpracy z Asystentem Google i asystentem Amazon Alexa.

Słuchawki WH-1000XM4 z limitowanej serii Silent White będzie można nabyć w salonach Sony Centre. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj (20 kwietnia 2021).


Posłuchaj nas!