Najciekawsze w sequelu jest jednak to, że w filmie zobaczymy niemalże identyczną obsadę jak w pierwszej części: Eddie Murphy, Wesley Snipes, James Earl Jones, Shari Headley, John Amos, Louie Anderson, Rotimi, Leslie Jones, Tracy Morgan, Jermaine Fowler, Bella Murphy.

Książę w Nowym Jorku 2 – zwiastun

Film wskoczy do Amazon Prime Video już 5 marca 2021. Premiery kinowej z wiadomych względów nie przewidziano.

Nowości Amazon Prime Video Polska

MACGYVER (2017)

MACGYVER, nowe wcielenie klasycznego serialu, jest sensacyjno-przygodowym dramatem telewizyjnym, opowiadającym o 20-letnim Angusie „Macu” MacGyverze, który współtworzy tajną organizację w ramach amerykańskiego rządu. W jej ramach wykorzystuje swój niezwykły talent do niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów i bogatą wiedzę naukową, żeby ratować ludziom życie.

TWOJA KOBIETA

W tym dramacie kryminalnym osadzonym w latach siedemdziesiątych kobieta zmuszona zostaje do ucieczki po tym, gdy jej mąż zdradza swoich wspólników, tym samym wysyłając ją z dzieckiem w niebezpieczną podróż.

GDZIE JEST WALLY

Dwunastoletni Wally i jego najlepsza przyjaciółka Wenda są członkami Światowego Stowarzyszenia Wędrowców –– międzynarodowego zakonu ciekawskich podróżników, którzy krążą po świecie celebrując kultury i rozwiązując problemy poprzez obserwację.

KLASYCZNE ALBUMY ROCKA: METALLICA – THE BLACK ALBUM

Historia powstania tego niezwykłego albumu jest tutaj opowiedziana poprzez ekskluzywne wywiady, materiały archiwalne i występy.

KLASYCZNE ALBUMY ROCKA: PETER GABRIEL – SO

Dokument przedstawiający produkcję albumu, który w 1986 roku przekształcił byłego piosenkarza Genesis, Petera Gabriela, w gwiazdę mainstreamu pop.

KLASYCZNE ALBUMY ROCKA – BLACK SABBATH – „PARANOID”

Paranoid, sprzedający się w wielu platynach, jest prawdopodobnie najlepszym albumem Black Sabbath, nie wspominając o jednym z najbardziej przełomowych albumów Heavy Metal wszechczasów. Ten program opowiada historię pisania, nagrywania i sukcesu tego niezwykłego i przełomowego albumu Heavy Metal.

PINK FLOYD. THE DARK SIDE OF THE MOON

Szczegółowe spojrzenie na produkcję największego albumu w historii rocka progresywnego i jednego z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów.


Posłuchaj nas!