Oczywiście druga część słynnego księcia z Afryki, który podbija Nowy Jork to nie jedyna nowość w serwisie. Oprócz komedii jest jeszcze kilka pozycji, które warte są uwagi. Amazon.pl ostatnio wkroczył do Polski, ale Prime Video jest już u nas zadomowione.

Co kilka dni pojawia się aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video Polska. Można w niej znaleźć takie tytuły, których próżno szukać u konkurencji, nawet w tych największych serwisach. Zobaczcie zatem, co nowego wskoczyło do Prime Video!

Nowości w Amazon Prime Video

Książę w Nowym Jorku 2

Akeem and Semmi powrócili! Nowo koronowany władca bogatego Królestwa Zamundy (Eddie Murphy) i jego zaufany powiernik, Semmi (Arsenio Hall) wyruszają ze swojego wspaniałego, Afrykańskiego kraju w nową, przezabawną podróż na drugi koniec świata – do Queens w Nowym Jorku, gdzie wszystko się zaczęło.

Nie powiesz nikomu?

Samolot, którym Emma wraca do miasta, wpada w turbulencje. Dziewczyna wpada w panikę. Myśląc, że to jej ostatnie chwile życia, zwierza się ze swoich największych sekretów przypadkowemu podróżnemu. Wkrótce okazuje się, że przystojny nieznajomy jest prezesem firmy, w której Emma pracuje.

Arkansas

Dwóch drobnych dealerów pracuje dla narkotykowego króla z Arkansas, którego nigdy nie widzieli na oczy. Za dnia strażnicy w parku, nocą działają jako kurierzy narkotykowi pod czujnym okiem pełnomocników mafiosa. Gdy pewna transakcja pójdzie nie tak, znajdą się na celowniku narkotykowego bossa

Brahms: The Boy 2

Traumatyczne rodzinne przeżycie sprawia, że rodzice oddalają się od siebie, a ich syn przestaje mówić. Przeprowadzka do nowego domu, mająca być nowym początkiem, zamienia ich życie w koszmar.

Coco Chanel

Po nieudanej karierze piosenkarki barowej Gabrielle Chanel zatrzymuje się u przyjaciela. Wkrótce kobieta zaczyna zarabiać pieniądze na projektowaniu kapeluszy.

Polak potrzebny od zaraz

Dwie przyjaciółki zakładają biuro pośrednictwa pracy oferujące obcokrajowcom nielegalne zatrudnienie.