Choć Kru jest wciąż stosunkowo młodym graczem na rynku (firma powstała w czerwcu 2019 roku), już teraz uznawany jest za jedną z najbardziej zaufanych firm w branży. Jeśli czytacie nas regularnie, z pewnością trafiliście na nasze wpisy na ten temat. W dużej mierze jest to zasługa twórców – zespół, który go tworzy, jest odpowiedzialny za sukces największej spółki telekomunikacyjnej na rynku B2B w Małopolsce. Jeśli dodamy do tego jasne zasady i transparentne, całkiem korzystne ceny, otrzymamy jedną z najciekawszych ofert hostingowych obecnie dostępnych na rynku.

5 lat w cenie 1 roku w KRU

Kru.pl wraca dzisiaj na nasze łamy dzięki nowej promocji – 5 lat w cenie 1 roku. Zasady są proste: płacimy z góry za cały rok, a w zamian otrzymujemy 5 lat hostingu w wybranej przez nas opcji. Jest to oferta, która z pewnością przekona wszystkich tych, którzy o swoich projektach myślą długoterminowo. Zapewnienie sobie ciągłości usługi bez potrzeby jej odnawiania, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów wydaje się jednak świetną opcją dla każdego.

kru hosting promocja

Ofertą objętą są trzy plany hostingowe dla Worpressa: WordPress Start, WordPress Medium i WordPress Premium, różniące się między sobą oferowaną pojemnością (odpowiednio 25/50/100 GB) W ramach każdego z nich otrzymujemy własną domenę .pl lub .eu, nielimitowany transfer i nieograniczoną ilość instalacji WordPress. Każdy z nich jest także w pełni zgodny z zasadami RODO. Największe wrażenie robią jednak ceny. Za pięcioletni dostęp do hostingu WordPress Start zapłacimy 149 zł, co daje nam niecałe 30 złotych za rok usługi. Opcja Medium wyceniana jest na 199 zł, a Premium na 500 zł.

Instalacja WordPressa krok po kroku z Kru.pl

Analogiczna promocja jest dostępna także w ramach oferty biznesowej Kru.pl. Objęte są nią plany Cloud Start, Cloud Medium oraz Cloud Premium, oferujące m.in. nielimitowaną ilość obsługiwanych domen, bezpłatny certyfikat SSL oraz autoinstalatory takich aplikacji jak Magento, PrestaShop czy Joomla!. Tutaj za podstawowy pakiet z 30 GB pojemności zapłacimy 125 złotych za 5 lat użytkowania, za pakiet Medium z 50 GB – 250 zł, a Cloud Premum – 500 zł.

Szczegóły oferty, a także szczegółową specyfikację dotyczącej każdej z usług znajdziecie pod linkami: WordPress, Cloud.


Artykuł stworzony przy współpracy z marką kru.pl
Posłuchaj nas!