Królowa średniaków z kolejną nowością. Motorola One Fusion+ zadebiutuje w czerwcu

Opublikowano 25.05.2020 21:27 Aktualizacja: 25.05.2020 21:33 -


Chociaż najgorętsze modele Motoroli to Edge+ oraz nowy RAZR to wiele osób czeka na coś zupełnie innego. Motorola przyzwyczaiła już nas do bardzo fajnych i przemyślanych średniaków, to w tej kategorii firma ma najwięcej fanów. Już w przyszłym miesiącu ich potrzeby zaspokoi kolejny model — Motorola One Fusion oraz One Fusion+.

W zeszłym miesiącu Motorola udowodniła, że nadal potrafi produkować flagowce — oczywiście, jeżeli tylko ma na to ochotę. Ochoty nie miała długo, bo ostatnimi czasy skupiała się na produktach budżetowych oraz tych ze średniej półki. Robiła to jednak dobrze, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną premierę, która odbędzie się już niedługo.

Motorola One Fusion+, czym jest fuzja według firmy?

Przyzwyczajeni jesteśmy również do tego, że nazwa poszczególnych modeli zdradza co nieco, o walorach użytkowych telefonu. Model Vision był wizją tego, jak będą wyglądały następne modele. One Macro miała po raz pierwszy obiektyw to fotografowania w przybliżeniu. One Edge zdradzała wodospadowy wyświetlacz. Czy One Fusion to fuzji i formy? Jeśli słowo w nazwie tradycyjnie coś oznacza, to my nie potrafimy się jeszcze domyśleć, co miałoby to być. Nie będziemy musieli czekać długo, by odpowiedzieć na to pytanie. Premiera tego telefonu zaplanowana jest już na przyszły miesiąc. Urządzenie zadebiutuje na większości rynków i ma odznaczać się ciekawą ceną.

Motorola One Fusion+

Motorola One Fusion zadebiutuje w dwóch wersjach. Z plusem i bez. One Fusion+ będzie oczywiście modelem bardziej zaawansowanym. Producent wyposażył go w procesor Snapdragon 730 oraz 4 lub 6 GB pamięci RAM. W zależności od wybranej wersji użytkownik będzie miał do dyspozycji 64 lub 128 GB pamięci RAM. Nie powiedziano jednak czy nowy model obsługiwać będzie karty pamięci.

Motorola Edge+ z aparatem 108 Mpix i niezłą specyfikacją. Xiaomi bój się

Telefon posiadać będzie 4 obiektywy, z czego jeden to ISOCELL Bright GW1 produkcji Samsunga o matrycy 64 MP. Bateria urządzenia będzie dość spora, to ogniwo o pojemności aż 5000 mAh. Ekran będzie miał 6,53 cala i rozdzielczość 2340 × 1080 pikseli. Na renderze, nie widać kamery do selfie. Nie wiemy, czy oznacza to, że kamera wysuwana będzie z obudowy.

Na rynku zadebiutuje też model słabszy. Pozbawiony plusa w nazwie. Ten ma być wyposażony w procesor Snapdragon 710 oraz aparat o mniejszej matrycy (48 MP). Gorszy ma być też wyświetlacz.

Źródło: XDA Developers.

Wieści z Rozładowani.pl