Poprzednio mieliśmy do czynienia z Star Wars Battlefront II w świątecznej odsłonie. Dostępna była za darmo. Pozostajemy zatem w kosmosie, ale przenosimy się zupełnie w inne klimaty.

Galactic Civilizations III za darmo w epic

Zbuduj cywilizację, która wytrzyma próbę czasu! Wybieraj spośród dziesiątek unikalnych ras i wyrób sobie markę w całej galaktyce dzięki dyplomacji, szpiegostwu, postępowi technologicznemu i nie tylko.

Co gdyby pewnego dnia okazało się, że ludzie nie są sami w galaktyce? Przemierzając kosmos, ludzkość natrafiła na obce cywilizacje, z których każda posiada własną historię i pobudki do zdobycia renomy. Rasy Human, Drengin, Altarian i wiele innych czekają, aż je wybierzesz i poprowadzisz ich cywilizację do złotego wieku w jednej z największych gier strategicznych 4X, jakie kiedykolwiek powstały!

Opracowuj nowe technologie, projektuj statki kosmiczne i kolonizuj nowe światy, stawiając czoła zagrożeniom i wyzwaniom z nowych i tajemniczych źródeł. Negocjuj umowy handlowe i układy, prowadź wojny, szpieguj wrogów i wyróżniaj najlepszych obywateli. A gdy zakończysz grę, zacznij od początku jako jedna z wielu obcych cywilizacji, charakteryzujących się własną historią, drzewkiem technologicznym, częściami statków i nie tylko.

Teraz gra Galactic Civilizations III jest dostępna w zestawie z dodatkami „Crusade” i „Mega Events”, które wzbogacają rozgrywkę! Dołącz do galaktycznych przywódców już dziś i odpowiedz na pytanie: jak będziesz rządzić galaktyką?

NIEPOWTARZALNA ROZGRYWKA

Każda nowa rozgrywka oferuje szeroki wachlarz opcji konfiguracji — wielkość mapy, bogactwo planet i zasobów, częstotliwość występowania wydarzeń oraz inne aspekty — aby dać Ci wyjątkowe wrażenia z gry. Galactic Civilizations III pozbywa się również liniowych warunków zwycięstwa, oferując graczowi wiele celów, które można obrać, aby odnieść zwycięstwo — takich jak podbój militarny, dominacja kulturowa, technologiczna supremacja czy wygrana dyplomatyczna. Wszystko to wieńczy bogaty i szczegółowy edytor statków, gwarantujący pogłębione i ekscytujące wrażenia. Zadecyduj, jak będziesz rządzić swoją galaktyką.