Konsola Microsoft Xbox One S + Minecraft + Fortnite i więcej za 699 zł!

Konsola Microsoft Xbox One S + Minecraft + Fortnite i więcej za 699 zł!

Opublikowano 18.11.2019 9:02 -


Rzadko piszemy o promocjach, bo te szybko znikają, ale jak już pojawi się naprawdę dobra cena, to staramy się to nagłośnić, szczególnie jeśli branża jest nam dość bliska. Tak jest z konsolami, co prawda większość z naszej redakcji jest #teamPS4, ale Xboxa także warto promować, tym bardziej że właśnie jest dostępny w niezłej promocji.

Na plus zasługuje, że w promocyjnym zestawie otrzymamy nie tylko samą konsolę Xbox One S All-Digital, ale także gry: Minecraft, Fortnite i Sea of Thieves. Sam sprzęt wyposażony jest natomiast w dysk o pojemności 1 TB, zatem wystarczy na instalację kilku dobrych gierek.

Cena takiego zestawu to 699 zł, a dostępny jest w sklepie Mall.pl. Samego Xboxa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, ale zaznaczę tylko, że jest to bezpośredni rywal PlayStation w wersji Pro, ponieważ obsługuje 4K.

Zestaw Microsoft Xbox One S All-Digital – 1 TB zawiera:

  • Konsola Xbox One S
  • Twardy dysk 1000 GB (wewnętrzny)
  • Gry: Minecraft, Fortnite, Sea of Thieves
  • Bezprzewodowy pad do Xbox ze złączem słuchawkowym 3,5 mm
  • Przewód HDMI
  • Przewód zasilający z gniazda

Black Friday dopiero za kilkanaście dni, ale warto rozważyć taki zakup już teraz, szczególnie jeśli planowaliśmy kupno Xboxa, albo chcemy go komuś sprezentować na zbliżające się mikołajki, bądź też gwiazdkę. Mall.pl oznaczyło promocję jako właśnie „Black Friday” i informuje, że taka cena obowiązywać będzie jeszcze 14 dni.

Przypuszczam, że ciężko będzie o niższe ceny, ale Black Friday rządzi się swoimi prawami. Za taką cenę otrzymamy konsolę o bardzo dobrej jakości, pojemności, a dodatkowo z bogatym zestawem gier.

Przejdźcie do promocji, klikając ten link (nie jest to link referencyjny ani nie jest to żadna akcja partnerska):

 Microsoft Xbox One S za 699 zł

źródło: Mall.pl

Wieści z Rozładowani.pl