Konkursowa akcja z Template Monster #2 - 3 komercyjne szablony do zgarnięcia!

Konkursowa akcja z Template Monster #2 – 3 komercyjne szablony do zgarnięcia!

Opublikowano 26.05.2015 10:08 - 13


Pierwsza odsłona konkursu już za nami. Wygrani z pewnością z dużą dawką satysfakcji, przegrani mogą, a nawet powinni wykazać się w dzisiejszej odsłonie. A jakie zasady tym razem? Ramy pozostają bez zmian, czyli czekamy na Wasze komentarze, które przekonają nas by to właśnie Wam wręczyć nagrodę w postaci wybranego szablonu.

By nieco urozmaicić, jedyna zmiana która dosięgnie formuły konkursu, to kategoria tematyczna. Tym razem poruszamy się w ramach kategorii biznes. Jest także dobra wiadomość, nie ma znaczenia czy wybierzesz szablon  statycznej strony, czy do WordPress, a może zaszalejesz i padnie na Joomle? Wybór oczywiście należy do Ciebie. Zapraszamy do udziału, a poniżej wypis najważniejszych aspektów regulaminu.

Każdy odcinek cyklu będzie trwał od momentu ogłoszenia, do najbliższego piątku (włącznie). W każdy poniedziałek ogłaszamy zwycięzców. W komentarzach należy podać numer wybranego przez siebie szablonu i uzasadnienie, dlaczego akurat powinien on trafić do Ciebie. Drugi odcinek trwa od 26.05. do 29.05.

W punktach?

1. Wybierz  1 szablon z kategorii biznes na templatemonster.com/pl

2. Podaje jego numer w komentarzu pod tym wpisem i napisz przekonujące uzasadnienie dlaczego powinien trafić do Ciebie

3. Masz czas do 29.05 do 23:59

4. Dnia 01.06.2015 ogłaszamy zwycięzców

5. Nie udało się? 02.06.2015 startuje trzeci odcinek konkursu.

Wieści z Rozładowani.pl