Konkursowa akcja z Template Monster #1 - 3 komercyjne szablony do zgarnięcia!

Konkursowa akcja z Template Monster #1 – 3 komercyjne szablony do zgarnięcia!

Opublikowano 19.05.2015 10:10 - 21


Szablonowy Potwór (Template Monster), zawitał na DailyWeb! Dla mnie to niesamowita wiadomość, z bardzo prostego względu, serwis ze słynnym potworem w logo znam odkąd zacząłem swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Cała masa, tych pierwszych projektów była oparta o szablony, które zakupione zostały właśnie w Template Monster, stąd mój duży sentyment.

Zostawmy jednak moje emocje na boku, dlatego że w naszej wspólnej konkursowej akcji chcemy się skupić na Was. Otóż całe wydarzenie będzie oparte o 4 odcinki, każdy publikowany kolejny wtorek. Zadanie dla Was będzie bardzo proste, będziecie musieli znaleźć szablon do WordPress, który zwala z nóg (najlepiej wszystkich, a wystarczy jeśli tylko Was). Następnie przekonać nas (w postaci komentarza pod wpisem) dlaczego właśnie Wam, on się należy. Komisja DailyWeb wybierze 3 najbardziej przekonywujących autorów i nagrodzi ich. Proste, prawda? Zachęcamy do zabawy!

Każdy odcinek cyklu będzie trwał od momentu ogłoszenia, do najbliższego piątku (włącznie). W każdy poniedziałek ogłaszamy zwycięzców. W komentarzach należy podać numer wybranego przez siebie szablonu i uzasadnienie, dlaczego akurat powinien on trafić do Ciebie. Pierwszy odcinek trwa od 19.05. do 22.05.

W punktach?

1. Wybierz  1 szablon do WordPress na templatemonster.com/pl

2. Podaje jego numer w komentarzu pod tym wpisem i napisz przekonujące uzasadnienie dlaczego powinien trafić do Ciebie

3. Masz czas do 22.05 do 23:59

4. Dnia 25.05.2015 ogłaszamy zwycięzców

5. Nie udało się? 26.05.2015 startuje drugi odcinek konkursu.

Wieści z Rozładowani.pl