Konkurs: Wymyśl slogan dla lubik.info

Konkurs: Wymyśl slogan dla lubik.info

Opublikowano 19.07.2011 7:45 -


Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Was, czytelników do udziału w konkursie, który polega na wymyśleniu, nowego bardziej trafnego sloganu dla bloga. Aktualny “webmaster blog” moim skromnym zdaniem nie oddaje do końca charakteru bloga. Liczą się kreatywne, krótkie lecz treściwe propozycje.

Nagrody przewidziane są dla dwóch osób, które podeślą najciekawsze propozycje. Za zajęcie pierwszego miejsca, nagrodą jest profesjonalny hosting SEO, niezbędnik każdego pozycjonera z możliwością darmowej rejestracji domeny “.pl”. Przewidziałem także nagrode, za drugie miejsce – będzie to atrakcyjny plan hostingowy, także z darmowa rejestracją domeny “.pl”

Nagrody ufundowała popularna firma hostingowa Linuxpl.com natomiast patronem konkursu jest blog poradnikwebmastera.blox.pl słynnego Pana Pawła Wimmera, autora pierwszego w polskim internecie kursu HTML.

Prace przesyłajcie do 26.07.2011, dzień później zostaną ogłoszone wyniki. Szczegółowe informacje o konkursie jak i samch nagrodach znajdziecie pod adresem lubik.info/konkurs. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału, dodam tylko, że to nie koniec niespodzianek :)

więcej informacji o konkursie

Wieści z Rozładowani.pl