[KONKURS] Wygraj 3 dniowe, kosmiczne warsztaty szkoleniowe w Angular!

[KONKURS] Wygraj 3 dniowe, kosmiczne warsztaty szkoleniowe w Angular!

Opublikowano 5.04.2017 9:15 - 31


Takiego konkursu, to chyba tu, na DailyWeb jeszcze nie mieliśmy. Otóż bardzo mnie cieszy, że mogę go ogłosić, tym bardziej, ze może on zmienić czyjeś życie, a przynajmniej nakierować go na zmianę. Sporo się ostatnio zrobiło szumu o rzuceniu wszystkiego i byciem programistą.

Angularze, Angularze szacunkiem Cię darzę, czyli idę na kurs!

Dlatego też nasz partner marka Angular 2 Space, przygotowała dla Was kosmiczną nagrodę, w postaci udziału w 3 dniowym warsztacie szkoleniowym, w wybranym przez Was miejscu w Polsce (dostępne z listy). Jest to największy pakiet, który pozwoli Wam zdobyć wiedzę na temat Angular.

Zadanie konkursowe

Jak już wiecie, nie męczymy Was złożonymi zadaniami konkursowymi, dlatego i tym razem będzie prosto. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie w komentarzach poniżej:

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zabrać na kosmiczną misję szkoleniową Angular 2 Space?

Tak, tylko tyle.

Terminy

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 13.04.2017 do godziny 18.00. To znaczy, że macie jeszcze całą masę czasu, by dobrze przemyśleć swoją odpowiedź.

Nagrody

Mamy nagrodę główną i trzy nagrody pocieszenia

  • Nagroda główna, to możliwość udziału w 3 dniowym pakiecie szkoleniowym Angular Full, w jednym z dostępnych miejsc na stronie Angular 2 Space + kilka gadżetów od organizatora
  • 3 nagrody pocieszenia, to rabat w wysokości 50%  na pakiet wybrany pakiet + kilka gadżetów od organizatora

Jest o co walczyć. Z całym planem szkolenia możecie się zapoznać na stronie naszego partnera. Pamiętajcie, by przystąpić do kursu będzie potrzebna wiedza na temat HTML i JavaScript. Skoro jesteście naszymi Czytelnikami, to jestem niemal pewien, że to nie będzie dla Was żadna przeszkoda, a nawet jeśli, to macie jeszcze chwilę, by dobrze się przygotować :-)

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl

[s_button url="https://dailyweb.pl/szukamy-redaktorow-do-dailyweb/" target="blank" style="flat" background="#3cbe75" size="5" center="yes" radius="0" icon="icon: share-square-o"]Zobacz[/s_button]