Mamy do rozdania 2 wejściówki na Barcamp, czyli trzeci dzień konferencji Product Camp. Product Camp to multidyscyplinarna konferencja, na którą wybieramy się bardzo kompleksowo. Będę z pewnością i na pewno Łukasz ze swoim zespołem z Diebold Nixdorf.

Zwieńczeniem Product Camp jest after party na plaży, które w dużym stopniu sprzyja integracji oraz networkingowi. Wszystkie niezbędne informacje o wydarzeniu znajdziecie na dedykowanej zielonej stronie.

ProductCamp 2018 (7-9.06.2018) to 3 pełne dni wytężonych spotkań:

  • 7 czerwca – Czwartek – Warsztaty
  • 8 czerwca – Piątek – Dzień konferencji
  • 9 czerwca – Sobota – Barcamp

Wśród gości nie zabraknie przedstawicieli globalnych marek, takich jak Minfecrat, Adobe czy Dropbox. Wszystko jak co roku w niezawodnym Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym. DailyWeb wspiera całe wydarzenie medialnie.

Gorąco wszystkich zapraszamy!

[button text=”Product Camp 2018″ link=”https://productcamp.pl” size=”big”]

konkurs

Co by nie było zbyt łatwo i nie było zbyt trudno, oto szansa dla Was na zdobycie biletów na BarCamp!

A sam barcamp?

BarCampy – nieformalne, otwarte, interaktywne spotkania ludzi związanych z branżą internetową, celem których jest integracja środowiska, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz dobra zabawa.

Mnoga ilość krótkich prelekcji, które potrafią być bardzo wartościowe. Łatwo nawiązać nowe znajomości oraz informacje o tym, kogo warto śledzić w sieci :)

Przejdź do sekcji komentarzy i w kreatywny sposób podaj listę zalet chodzenia na spotkania i konferencje branżowe. Wymagane są minimum 2 podpunkty listy. Nie musimy dodawać, że wygrywają te najbardziej kreatywne/niedorzeczne i sarkastyczne? :)

Masz czas do 02.04.2018 roku. Po tej dacie wybierzemy dwie najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi i poinformujemy o wynikach na blogu oraz w social media. Poniżej w komentarzach, jak zwykle.


Posłuchaj nas!