Konkurs nr 1 zza wielkiej wody. Poświęć chwilę i zgarnij soft za 2 tysiaki!

Konkurs nr 1 zza wielkiej wody. Poświęć chwilę i zgarnij soft za 2 tysiaki!

Opublikowano 26.01.2015 8:46 - 8


Od dłuższego czasu chciałem zrobić coś emocjonującego na łamach DailyWeb. Nie, żeby tu się nic nie działo, ale chciałem zrobić coś WOW całkowicie od zera i sam.

Jakoś w grudniu wpadłem na pewien pomysł: Agata już jakiś czas pisze o Axure. Seria cieszy się niemałym powodzeniem (wujek Google i jego analizy to potwierdzają). Ja też uwielbiam użyteczność i wszystko co jest z nią związane. Problem polega na tym, że Axure jest drogi – standardowa licencja kosztuje 289$ natomiast za wersję PRO przyjdzie nam zapłacić 589$. Nie ma co ukrywać, tani soft to nie jest.

Wracając do mojego pomysłu. Wysłałem początkiem grudnia lisa poleconego (są tutaj jacyś fani Mela Brooksa poza mną?) za wielką wodę z pytaniem czy Axure nie chciałby nam pomóc w promocji naszej serii tutoriali poprzez na przykład jakąś licencją etc. Mail poszedł. Minęło pół miesiąca, już prawie zapomniałem o temacie, aż tu nagle przyszła odpowiedź w stylu: “Sorry Łukasz, nie licz na licencję, mogą być koszulki?”. No cóż, jasne że mogą!

Przyszły święta. Cisza. Przeszły święta. Cisza. Nowy rok. Cisza.

Za dużo ciszy, przypomnę się – jak wyjdę na nachalnego to i tak pewnie już z nimi nigdy nie będę gadał – co mi tam. Napisałem maila – jak tam nasza sprawa wygląda, czy te koszulki to dalej aktualne, Nowy Rok i te sprawy ;)

Paul (On odebrał lisa) odpisał – chyba ma udany początek roku – w stylu: “Siemanko Łukasz, jasne, temat aktualny – 3 licencje starczą?”. No jasne Paul! Extra i w ogóle. Kilka maili jeszcze wymieniliśmy i mój rozmówca wyprowadził mnie z błędnego myślenia, że otrzymaliśmy 3 licencje Standard.

Oj myliłem się, o jakieś 300$ na sztuce.

Na czym polega konkurs?

Sprawa jest dość prosta, wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konkursowej, tutaj wypis najważniejszych aspektów:

  • należy przygotować nowy nagłówek z najpopularniejszymi wpisami, który wygląda aktualnie tak:

54c1fa33a3aa8

  • nagłówek musi być responsywny i przygotowany w HTML+CSS, responsywność musi się wpisywać w przedziały aktualnie zdefiniowane na DailyWeb
  • oczywiście stylistycznie musi pasować do reszty strony
  • na prace czekamy do 9 lutego, potem przez tydzień głosowanie Was – Czytelników
  • redakcja DailyWeb wybiera niezależnie od głosowania swojego faworyta (wewnętrznym głosowaniem), który zostanie wdrożony na stronie głównej – ten wygrywa licencję Axure RP PRO o wartości ponad 2100 zł!
  • praca, która otrzyma najwięcej głosów zgarnia nagrodę pocieszenia – słuchawki Unitra SN-40
  • i tyle :-)

Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla Axure, za ufundowanie tak wartościowej nagrody. By wziąć udział w konkursie zapraszamy pod adres: https://dailyweb.pl/konkurs, lub poprzez kliknięcie poniższego buttona :-) Powodzenia!

Weź udział w konursie!

sponsorzy

Wieści z Rozładowani.pl