Jako że zwycięzca – Asia i jej blog powiązany jest z prezentami na ostateczny pożądany wygląd bloga musiałem trochę poczekać. Wiadomo, święta Bożego Narodzenia to okres, w którym na prezenty wydajemy najwięcej pieniędzy.

Najdalej za miesiąc Asia będzie cieszyć się z nowego bloga, w międzyczasie zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu ze zwyciężczynią pierwszej (nie ostatniej) edycji tego konkursu.

prezenty

1. Dlaczego wzięłam udział w konkursie?

Niezbyt często biorę udział w internetowych konkursach, bo na ogół nagroda nie jest warta zachodu. Często żeby wybrać coś niezbyt cennego trzeba się bardzo wysilić; coś stworzyć, robić specjalne zdjęcia etc. Konkurs na DailyWeb był zupełnie inny; mogłam wygrać coś, na czym bardzo mi zależy (czyli metamorfozę bloga), a jednocześnie jedyne co trzeba było zrobić to napisać parę zdań w komentarzu. To była zbyt dobra okazja, żeby ją przegapić i dlatego od razu zdecydowałam się wysłać swoje zgłoszenie.

2. Skąd dowiedziałaś się o konkursie?

Jeśli mnie pamięć nie myli o konkursie dowiedziałam się z Facebooka – zobaczyłam informację, że można wygrać metamorfozę bloga i od razu mnie to zaciekawiło. Postanowiłam jak najszybciej wysłać zgłoszenie w konkursie, aby nie przegapić terminu, a że byłam wówczas na wyjeździe to robiłam to w trochę spartańskich warunkach.

3. Jakie dawałaś sobie szanse na wygraną w konkursie?

Szczerze powiedziawszy nie dawałam sobie wielkich szans na wygraną.Byłam pewna, że w konkursie weźmie udział dużo osób i raczej wątpiłam w to, że moje zgłoszenie zostanie wybrane. Ale jak to mawiają – jeśli nie wystartujesz to na pewno nie wygrasz, więc postanowiłam spróbować.

4. Jaka była twoja reakcja na wieść o tym, ze to własnie ty wygrałaś konkurs?

Kiedy dowiedziałam się o wygranej w konkursie nagle cudownie ozdrowiałam! Tak się składa, że byłam wtedy dosyć chora i leżałam w łóżku nie mając siły na nic konstruktywnego, więc tylko czytałam jakieś rzeczy w internecie. W pewnej chwili postanowiłam sprawdzić statystyki bloga. Zobaczyłam bardzo dużo wejść z DailyWeb i bardzo mnie to zaciekawiło, więc weszłam na Waszą stronę i okazało się, że wygrałam konkurs. Tak mnie ta wiadomość ucieszyła, że naprawdę poczułam się lepiej i nagle odzyskałam głos, żeby móc wszystkim opowiedzieć o tym zwycięstwie.

5. Komentarz od Ciebie – co oczekujesz po nowym blogu, itp…

Czego oczekuję po nowym szablonie bloga? Oczekuję wielkich rzeczy! Szczerze powiedziawszy już od dawna chciałam się przenieść na WordPressa, bo jednak daje nieporównywalnie większe możliwości, ale wciąż z różnych względów zwlekałam z rozpoczęciem tego procesu. Teraz mam wielkie nadzieje i wielkie plany – mam nadzieję, że uda się je zrealizować. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, żeby nie zapeszyć, ale jeśli wszystko się uda to za jakiś czas na www.prezentujeprezenty.pl znajdziecie wyszukiwarkę prezentów jakiej nie ma w całym Internecie!

A tak nowego bloga wyobraża sobie Asia:

Czy da się? Raczej tak, postaram się, aby Asia jak i czytelnicy jej bloga (do których sam od niedawna się zaliczam) byli zadowoleni.

Odpowiadając na Wasze pytania, kiedy druga edycja konkursu – myślę że jeszcze przed Wielkanocą :)

Przypominamy, że oprócz nowego bloga, Asia wygrała również darmowy plan roczny w najlepszym w całej Galaktyce hostingu – zenbox.pl – dziękujemy za wsparcie!

zenbox-logo-hosting

Już niedługo więcej informacji odnośnie tej ciekawej realizacji jak tez drugiej edycji konkursu.

Autor: Mateusz Gołębiewski


Posłuchaj nas!