Konkurs, jakiego na łamach DailyWeb jeszcze nie było!

Konkurs, jakiego na łamach DailyWeb jeszcze nie było!

Opublikowano 9.09.2014 17:55 - 45


Witajcie po dłuższej przerwie,

Aby wynagrodzić ( dosłownie ) Wam oczekiwanie na nowe artykuły o szablonach i wtyczkach, wspólnie z TeslaThemes przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Co do zgarnięcia? 3 szablony premium dla 3 naszych czytelników. Łączna pula nagród to ponad 1000 PLN! Jest więc o co walczyć!

Co cechuje te 3 szablony? Z pewnością czysty i ponadczasowy design i responsywność. Każdy z szablonów oferuje zupełnie odmienny wachlarz możliwości, przez co wygrywając w naszym konkursie wzbogacicie się o naprawdę interesujące szablony.

Co trzeba zrobić aby wygrać? Zasady są bardzo proste. W komentarzu do tego artykułu napiszcie dlaczego to właśnie Wam powinniśmy przyznać nagrodę. Jury w składzie redaktorów DailyWeb.pl wybierze 3 najciekawsze i najbardziej kreatywne wpisy.

Komentować możecie do najbliższej niedzieli (14 września) do północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi we wtorek w jednym z wieczornych artykułów. Pozostaje liczyć nam na Waszą kreatywność, czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze. Liczymy, że wybór nie będzie należał do najprostszych.

Odbiór nagród odbędzie się poprzez założenie konta na TeslaThemes gdzie będą na Was czekać 3 szablony.

Oto szablony, które możecie wygrać, zachęcam do obejrzenia ich demo na stronie TeslaThemes (klikając w obrazek)

1. Zero

zero

2. Display

display

3. Skywalker

skywalker

Autor: Mateusz Gołębiewski

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz