KONKURS! Dorysuj brakującą część nowego logo DailyWeb i zgarnij jeden z 7 powerbanków TP-Link 10400mAh

KONKURS! Dorysuj brakującą część nowego logo DailyWeb i zgarnij jeden z 7 powerbanków TP-Link 10400mAh

Opublikowano 23.03.2016 8:52 - 2


Drodzy Czytelnicy, nasze aktualne logo przyszło któregoś dnia do nas i stwierdziło, że ma już dość i chce odejść na emeryturę. Postanowiliśmy, że nie będziemy go męczyć i damy mu odejść w spokoju, a zamiast niego znajdziemy sobie nowe. Poszukiwania i walki były bardzo rozległe i wytężone, ale w końcu się udało. Jakby to jednak było gdybyśmy ot tak po prostu je Wam pokazali? Byłoby typowo, a my chcemy oryginalnie. Oczywiście nie po to bym Wam utrudnić życie, ale po to by dać Wam możliwość wykazania się swoją kreatywnością i przy okazji zgarnięcia jednego z 7 ogromnych powerbanków od TP-Link.

Co?

Chcemy zobaczyć Waszą kreatywność, więc jedyne co musicie zrobić, to dokończyć malunek poniżej, dorysowując brakującą część nowego logo DailyWeb. Wykażcie się inwencją ;)

Następnie za pomocą formularza poniżej przesłać swoją propozycję. Chyba nie muszę dodawać, że wygrywają ta najbardziej kreatywne/humorystyczne?

obk

Jak?

5 kwietnia ogłosimy 7 zwycięzców. 6 zostanie wybranych przez zespół DailyWeb, wygrają prace, które spowodują że będziemy eksplodować ze śmiechu (I etap). Przynajmniej taką mamy nadzieję. Praca konkursowa powinna zostać przygotowana w formacie .JPG, w rozmiarze nie większym niż 500KB

1 powerbank otrzyma autor pracy, który w wyniku głosowania (II etap) zdobędzie najwięcej waszych głosów z 10 najciekawszych prac wybranych przez zespół DailyWeb.

  • Przerób powyższy fragment naszego nowe loga (dorysuj brakującą część)
  • Zgłoś swoją pracę za pomocą formularza na stronie konkursowej dailyweb.pl/konkurs
  • i tyle :)

Na Wasze prace czekam tydzień, począwszy od dzisiejszego dnia. Wyłaniamy 6 zwycięzców i publikujemy wygranych. Pozostaje 7 zwycięzca, który zostanie ogłoszony w wyniku głosowania (nagroda publiczności), które potrwa do 4 kwietnia od ogłoszenia pierwszych wygranych.

Nagrody

Nagrody

Do wygrania łącznie 7 power banków TP-Link (nasza recenzja: Recenzja powerbanku TP-Link 10400mAh) , które wyglądają dokładnie tak:

Wszystkie detale znajdziecie na naszej stronie konkursowej, gorąco Was zachęcamy do udziału. Całą akcją pragniemy wzbudzić w Was nieco kreatywności i nieco poczucia humoru. Powodzenia!

Wieści z Rozładowani.pl