Konkurs! Do wygrania 3 zestawy słuchawek bezprzewodowych Jabra Evolve 65e

Konkurs! Do wygrania 3 zestawy słuchawek bezprzewodowych Jabra Evolve 65e

Opublikowano 12.08.2019 20:42 Aktualizacja: 13.08.2019 7:48 -


Dawno nie było u nas żadnego konkursu. Czas to zmienić! Dlatego mamy dla Was bardzo proste zadanie konkursowe. Nagrodą będzie Jabra 65e, a dokładnie trzy pary tych interesujących słuchawek bezprzewodowych!

Bezprzewodowe słuchawki Jabra 65e testuje właśnie u nas Daniel i najpewniej niebawem zobaczycie ich pełną recenzję. Przy tej okazji marka Jabra przygotowała dla Was, Czytelników DailyWeb, nagrody w postaci trzech zestawów tych interesujących słuchawek. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki komfort użytkowania, świetnej jakości dźwięk i 13-godzinna wytrzymałość baterii. Więcej o słuchawkach możecie przeczytać na stronie producenta.

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem (poniżej), zrealizujesz je w możliwie ciekawy, zabawny, charakterystyczny sposób:

Stwórz playlistę z pięcioma dobrymi kawałkami, które pomogą nam się focusować na targecie i czelendżować kejsy. Wyjaśnij, dlaczego właśnie te utwory wybrałeś/wybrałaś.

Termin

Na Wasze zgłoszenia konkursowe czekamy do poniedziałku 19.08.2019, do godziny 21:00 Odpowiedź należy zamieścić pod tym artykułem, w komentarzach poniżej.

Wyniki Wam podrzucimy tuż po tym, jak redakcyjnie, w głosowaniu niejawnym wybierzemy trzech autorów, najlepszych komentarzy.

Powodzenia!

Regulamin

  • Organizatorem konkursu jest DailyWeb.pl
  • Konkurs trwa do 19.08.2019 do godziny 21:00  i zostanie przeprowadzony wyłącznie w internecie na łamach serwisu DailyWeb.pl
  • Poprzez pracę konkursową rozumiane jest odpowiedzi na zadanie konkursowe, w komentarzu pod artykułem konkursowym:Stwórz playlistę z pięcioma dobrymi kawałkami, które pomogą nam się focusować na targecie i czelendżować kejsy i wyjaśnij dlaczego właśnie taki dobór?
  • Dla autorów trzech najlepszych i kreatywnych komentarzy, wybranych przez redakcje DailyWeb.pl zostaną przyznane nagrody w postaci słuchawek Jabra e65
  • Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż w 3 dni po upływie terminu zgłoszeń prac konkursowych, w wyróźnionym komentarzu poniżej artykułu z konkursem
  • W sprawach nieujętych regulaminem, proszę kontaktować się przez adres kontakt@dailyweb.pl
  • Organizator zastrzega sobie zmiany regulaminu.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację